Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | NX3L1G53GT,115 |
| LIXINC Part # | NX3L1G53GT,115 |
| Producent | NXP Semiconductors |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Opis | IC SWITCH SPDT 8XSON |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | NX3L1G53GT,115 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | NX3L1G53GT,115 |
| Marka: | NXP Semiconductors |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Producent: | NXP Semiconductors |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| obwód przełącznika: | SPDT |
| układ multipleksera/demultipleksera: | 2:1 |
| liczba obwodów: | 1 |
| rezystancja w stanie włączenia (maks.): | 750mOhm |
| dopasowanie kanał do kanału (δron): | 20mOhm |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze (v+): | 1.4V ~ 4.3V |
| napięcie - zasilanie, podwójne (v±): | - |
| czas przełączania (ton, toff) (maks.): | 24ns, 8ns |
| -3dB przepustowość: | 60MHz |
| wtrysk ładunku: | 15pC |
| pojemność kanału (cs(off), cd(off)): | 35pF |
| prąd - upływ (jest(wyłączony)) (maks.): | 10nA |
| przesłuch: | -90dB @ 100kHz |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-XFDFN |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-XSON, SOT833-1 (1.95x1) |
| ADG444BRZ-REEL | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS, P | 5930 Więcej na zamówienie |
|
| MC74HC4067ADWG | IC MUX/DEMUX/QUAD SWITCH 24SOIC | 1120 Więcej na zamówienie |
|
| TS12A4517DBVR | IC SWITCH SPST SOT23-5 | 904 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4663CPE | QUAD,SPST ANALOG SWITCH | 972 Więcej na zamówienie |
|
| ISL8391IB | SPST ANALOG SWITCH, 4 FUNC, 1 CH | 5200 Więcej na zamówienie |
|
| 8100605EA | ANALOG SWITCH WITH DRIVER | 1550 Więcej na zamówienie |
|
| NLVHC4852ADTR2G | DIFFERENTIAL MULTIPLEXER, 2 FUNC | 3975 Więcej na zamówienie |
|
| ADG719BRMZ | IC SWITCH SPDT 8MSOP | 2458 Więcej na zamówienie |
|
| ADG1606BRUZ | IC MULTIPLEXER 1 X 16 28TSSOP | 4007 Więcej na zamówienie |
|
| ADG701LBRJZ-REEL | SPST, 1 CHANNEL, CMOS, | 1828 Więcej na zamówienie |
|
| DG441DY+ | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC | 1023 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4737EUD+T | IC SWITCH QUAD SPST 14TSSOP | 3493 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4684EBC | DUAL SPDT ANALOG SWITCHES | 8934 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 13428 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.80000 | $0.8 |
| 5000 | $0.28705 | $1435.25 |
| 10000 | $0.28280 | $2828 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.