Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ADG409BN |
| LIXINC Part # | ADG409BN |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Opis | 4-CH, DIFFERENTIAL MULTIPLEXER |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ADG409BN Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ADG409BN |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| obwód przełącznika: | SP4T |
| układ multipleksera/demultipleksera: | 4:1 |
| liczba obwodów: | 2 |
| rezystancja w stanie włączenia (maks.): | 100Ohm |
| dopasowanie kanał do kanału (δron): | 15Ohm (Max) |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze (v+): | 12V |
| napięcie - zasilanie, podwójne (v±): | ±15V |
| czas przełączania (ton, toff) (maks.): | - |
| -3dB przepustowość: | - |
| wtrysk ładunku: | 20pC |
| pojemność kanału (cs(off), cd(off)): | 11pF, 20pF |
| prąd - upływ (jest(wyłączony)) (maks.): | 500pA |
| przesłuch: | -85dB @ 100kHz |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-PDIP |
| DG384ACJ | GENERAL PURPOSE ANALOG SWITCH | 893 Więcej na zamówienie |
|
| CD74HC4016E | IC SWITCH QUAD 14DIP | 2213 Więcej na zamówienie |
|
| ISL54063IRTZ-T | IC SWITCH SPDT DUAL 10TDFN | 888 Więcej na zamówienie |
|
| SN74LVC1G3157DBVR | IC SWITCH SPDT SOT23-6 | 35361 Więcej na zamówienie |
|
| SN74LV4053ATPWREP | IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16TSSOP | 857 Więcej na zamówienie |
|
| NJU4052BM | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16DMP | 852 Więcej na zamówienie |
|
| QS4A101QG | IC SWITCH QUAD SPST 16QSOP | 1764 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4551ESE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 2745 Więcej na zamówienie |
|
| DG441BDJ-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16DIP | 895 Więcej na zamówienie |
|
| DG301ABA | CMOS ANALOG SWITCH | 943 Więcej na zamówienie |
|
| PI3USB4000D | USB2 SWITCH,U-QFN1520-10,T&R,3K | 3867 Więcej na zamówienie |
|
| SN74LV4051ADBR | IC MUX/DEMUX 8X1 16SSOP | 914 Więcej na zamówienie |
|
| MAX385CSE+ | IC SWITCH DUAL DPST 16SOIC | 3483 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 19319 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.93000 | $4.93 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.