Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX4558CEE+ |
| LIXINC Part # | MAX4558CEE+ |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Opis | IC MULTIPLEXER 8X1 16QSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX4558CEE+ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX4558CEE+ |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| obwód przełącznika: | - |
| układ multipleksera/demultipleksera: | 8:1 |
| liczba obwodów: | 1 |
| rezystancja w stanie włączenia (maks.): | 160Ohm |
| dopasowanie kanał do kanału (δron): | 2Ohm |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze (v+): | 2V ~ 12V |
| napięcie - zasilanie, podwójne (v±): | ±2V ~ 6V |
| czas przełączania (ton, toff) (maks.): | 150ns, 120ns |
| -3dB przepustowość: | - |
| wtrysk ładunku: | 2.4pC |
| pojemność kanału (cs(off), cd(off)): | 2.5pF, 10pF |
| prąd - upływ (jest(wyłączony)) (maks.): | 1nA |
| przesłuch: | -93dB @ 100kHz |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-QSOP |
| MAX4632ESE | DUAL ANALOG SWITCH | 1191 Więcej na zamówienie |
|
| CD74HCT4052MG4 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16SOIC | 958 Więcej na zamówienie |
|
| TS12A4516D | IC SWITCH SPST 8SOIC | 1777 Więcej na zamówienie |
|
| 74HCT4852PW-Q100118 | DIFFERENTIAL MUX, 4 CHANNEL | 6031 Więcej na zamówienie |
|
| MPQ2735GG-AEC1-P | IC SWITCH SPDT DUAL 10QFN | 5940 Więcej na zamówienie |
|
| ISL84053IA | SPDT ANALOG SWITCH, 3 FUNC, 2 CH | 2223 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4729EXT+T | IC SWITCH SPDT SC70-6 | 670533404 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4581EEE+T | IC MULTIPLEXER 8X1 16QSOP | 900 Więcej na zamówienie |
|
| DG211BDQ-T1-E3 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 12818 Więcej na zamówienie |
|
| STG3482QTR | IC SWITCH DUAL SP4T 16QFN | 953 Więcej na zamówienie |
|
| MAX368CWN | ANALOG MUX | 1824 Więcej na zamówienie |
|
| 5962-9064001CA | CMOS LOGIC IC | 1132 Więcej na zamówienie |
|
| MAX398ESE+T | IC MULTIPLEXER 8X1 16SOIC | 928 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10873083 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.11000 | $5.11 |
| 10 | $4.58504 | $45.8504 |
| 25 | $4.33540 | $108.385 |
| 100 | $3.85344 | $385.344 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.