Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ISL84543IB |
| LIXINC Part # | ISL84543IB |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Opis | SPST ANALOG SWITCH, 2 FUNC, 1 CH |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ISL84543IB Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ISL84543IB |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | interfejs - przełączniki analogowe, multipleksery, demultipleksery |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| obwód przełącznika: | SPST - NO/NC |
| układ multipleksera/demultipleksera: | 1:1 |
| liczba obwodów: | 2 |
| rezystancja w stanie włączenia (maks.): | 60Ohm |
| dopasowanie kanał do kanału (δron): | 800mOhm |
| napięcie - zasilanie, pojedyncze (v+): | 2.7V ~ 12V |
| napięcie - zasilanie, podwójne (v±): | - |
| czas przełączania (ton, toff) (maks.): | 100ns, 75ns |
| -3dB przepustowość: | - |
| wtrysk ładunku: | 1pC |
| pojemność kanału (cs(off), cd(off)): | 8pF, 8pF |
| prąd - upływ (jest(wyłączony)) (maks.): | 100pA |
| przesłuch: | -90dB @ 1MHz |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| ADG836LYRMZ | IC SWITCH DUAL SPDT 10MSOP | 2521 Więcej na zamówienie |
|
| 74LVC1G384GV-Q100H | IC BILATERAL SWITCH 5TSOP | 849 Więcej na zamówienie |
|
| ADG802BRTZ-REEL7 | IC SWITCH SPST SOT23-6 | 3860 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4597DBVR | MAX4597 SINGLE-CHANNEL 10-OHM SP | 45926 Więcej na zamówienie |
|
| ISL54051IRUZ-T | SPST, 1 CHANNEL, CMOS, PDSO6 | 2588 Więcej na zamówienie |
|
| TS5A23167DCURG4 | 5V ANALOG SWITCH | 48890 Więcej na zamówienie |
|
| MAX4712EUE | QUAD SPST ANALOG SWITCH | 939 Więcej na zamówienie |
|
| DG412DJ | SPST, 4 FUNC, 1 CHANNEL, CMOS | 1621 Więcej na zamówienie |
|
| ADG5412FTRUZ-EP-R7 | IC SWITCH QUAD SPST 16TSSOP | 956 Więcej na zamówienie |
|
| ADG739BRUZ-REEL7 | IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16TSSOP | 1593 Więcej na zamówienie |
|
| ADG784BCPZ | IC MUX/DEMUX QUAD 2X1 20LFCSP | 1331 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1393IS#PBF | IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC | 865 Więcej na zamówienie |
|
| NLAS4066DTR2G | IC SWITCH DUAL SPST 16TSSOP | 23456 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11381 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.36000 | $0.36 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.