Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 1SX210HN3F43E2VG |
| LIXINC Part # | 1SX210HN3F43E2VG |
| Producent | Intel |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowany - system na chipie (soc) |
| Opis | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 1SX210HN3F43E2VG Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 1SX210HN3F43E2VG |
| Marka: | Intel |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowany - system na chipie (soc) |
| Producent: | Intel |
| seria: | Stratix® 10 SX |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| architektura: | MCU, FPGA |
| procesor rdzeniowy: | Quad ARM® Cortex®-A53 MPCore™ with CoreSight™ |
| rozmiar lampy błyskowej: | - |
| rozmiar ramu: | 256KB |
| urządzenia peryferyjne: | DMA, WDT |
| łączność: | EBI/EMI, Ethernet, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, UART/USART, USB OTG |
| prędkość: | 1.5GHz |
| podstawowe atrybuty: | FPGA - 2100K Logic Elements |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 100°C (TJ) |
| opakowanie / etui: | 1760-BBGA, FCBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 1760-FBGA (42.5x42.5) |
| 5ASXBB3D4F35C5G | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 1152FBGA | 841 Więcej na zamówienie |
|
| 1SX210HU3F50I3VG | IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA | 903 Więcej na zamówienie |
|
| 1SX250HN2F43I1VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 996 Więcej na zamówienie |
|
| A2F500M3G-1CS288 | IC SOC CORTEX-M3 100MHZ 288CSP | 806 Więcej na zamówienie |
|
| XCZU19EG-2FFVE1924I | IC SOC CORTEX-A53 1924FCBGA | 936 Więcej na zamówienie |
|
| 1SX280HU2F50I2LG | IC FPGA STRATIX 10 2397FBGA | 821 Więcej na zamówienie |
|
| 5ASXBB5D4F31C5G | IC SOC CORTEX-A9 800MHZ 896FBGA | 916 Więcej na zamówienie |
|
| 1SX250HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 845 Więcej na zamówienie |
|
| 1SX280HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 912 Więcej na zamówienie |
|
| 1SX280LU3F50E2LG | IC SOC CORTEX-A53 1.5GHZ 2397BGA | 984 Więcej na zamówienie |
|
| 1SX280HN3F43E2LGS3 | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 969 Więcej na zamówienie |
|
| 1SX210HN1F43E2VG | IC FPGA STRATIX 10 1760FBGA | 910 Więcej na zamówienie |
|
| XCZU19EG-L2FFVB1517E | IC SOC CORTEX-A53 1517FCBGA | 955 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10879 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19491.00000 | $19491 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.