Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | KMPC8241TZQ166D |
| LIXINC Part # | KMPC8241TZQ166D |
| Producent | NXP Semiconductors |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikroprocesory |
| Opis | IC MPU MPC82XX 166MHZ 357BGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | KMPC8241TZQ166D Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | KMPC8241TZQ166D |
| Marka: | NXP Semiconductors |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikroprocesory |
| Producent: | NXP Semiconductors |
| seria: | MPC82xx |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| procesor rdzeniowy: | PowerPC 603e |
| liczba rdzeni/szerokość magistrali: | 1 Core, 32-Bit |
| prędkość: | 166MHz |
| koprocesory/dsp: | - |
| kontrolery ramu: | SDRAM |
| przyspieszenie grafiki: | No |
| kontrolery wyświetlaczy i interfejsów: | - |
| Ethernet: | - |
| sata: | - |
| usb: | - |
| napięcie - we/wy: | 3.3V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| funkcjonalność związana z bezpieczeństwem: | - |
| opakowanie / etui: | 357-BBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 357-PBGA (25x25) |
| KMPC8247ZQTMFA | IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA | 907 Więcej na zamówienie |
|
| XPC850DSLVR50BU | IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA | 921 Więcej na zamówienie |
|
| KMC7410VS500LE | IC MPU MPC74XX 500MHZ 360FCCLGA | 944 Więcej na zamówienie |
|
| KMPC8271CVRTIEA | IC MPU MPC82XX 400MHZ 516BGA | 964 Więcej na zamówienie |
|
| R7S921058VCBG#AC0 | IC MCU 32BIT ARM 324FPBGA | 909 Więcej na zamówienie |
|
| MPC8535AVTAKG | IC MPU MPC85XX 600MHZ 783FCBGA | 802 Więcej na zamówienie |
|
| MPC823VR75B2T | IC MPU MPC8XX 75MHZ 256BGA | 930 Więcej na zamówienie |
|
| Z84C0010VEC00TR | IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC | 829 Więcej na zamówienie |
|
| Z8018008VSC | IC MPU Z180 8MHZ 68PLCC | 992 Więcej na zamówienie |
|
| MPC859DSLCZP66A | IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA | 932 Więcej na zamówienie |
|
| MPC8545EPXANGD | IC MPU MPC85XX 800MHZ 783FCBGA | 913 Więcej na zamówienie |
|
| P5020NSN1QMB | IC MPU Q OR IQ 2.0GHZ 1295FCBGA | 873 Więcej na zamówienie |
|
| MPC8347EVVAJD | IC MPU MPC83XX 533MHZ 672TBGA | 951 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11000 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.