Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MPC8358ECZUADDE |
| LIXINC Part # | MPC8358ECZUADDE |
| Producent | NXP Semiconductors |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikroprocesory |
| Opis | IC MPU MPC83XX 266MHZ 740TBGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MPC8358ECZUADDE Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MPC8358ECZUADDE |
| Marka: | NXP Semiconductors |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikroprocesory |
| Producent: | NXP Semiconductors |
| seria: | MPC83xx |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| procesor rdzeniowy: | PowerPC e300 |
| liczba rdzeni/szerokość magistrali: | 1 Core, 32-Bit |
| prędkość: | 266MHz |
| koprocesory/dsp: | Communications; QUICC Engine, Security; SEC |
| kontrolery ramu: | DDR, DDR2 |
| przyspieszenie grafiki: | No |
| kontrolery wyświetlaczy i interfejsów: | - |
| Ethernet: | 10/100/1000Mbps (1) |
| sata: | - |
| usb: | USB 1.x (1) |
| napięcie - we/wy: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| funkcjonalność związana z bezpieczeństwem: | Cryptography, Random Number Generator |
| opakowanie / etui: | 740-LBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 740-TBGA (37.5x37.5) |
| KMPC8560PX667JB | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 857 Więcej na zamówienie |
|
| KMPC8540PX667LC | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 897 Więcej na zamówienie |
|
| ATSAMA5D24B-CUR | IC MCU 32BIT EXT MEM 256TFBGA | 881 Więcej na zamówienie |
|
| MC68MH360EM25L | IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP | 908 Więcej na zamówienie |
|
| Z8S18020VSC | IC MPU Z180 20MHZ 68PLCC | 834 Więcej na zamówienie |
|
| MPC8548EHXAQG | IC MPU MPC85XX 1.0GHZ 783FCBGA | 990 Więcej na zamówienie |
|
| 79RC32H435-266BCGI | IC MPU INTERPRISE 266MHZ 256BGA | 967 Więcej na zamówienie |
|
| MPC8360EVVAGDG | IC MPU MPC83XX 400MHZ 740TBGA | 878 Więcej na zamówienie |
|
| KMPC8543HXANG | IC MPU MPC85XX 800MHZ 783FCBGA | 926 Więcej na zamówienie |
|
| MPC852TCZT50A | IC MPU MPC8XX 50MHZ 256BGA | 955 Więcej na zamówienie |
|
| Z84C0010FEC | IC MPU Z80 10MHZ 44QFP | 848 Więcej na zamówienie |
|
| KMPC8541EPXALF | IC MPU MPC85XX 667MHZ 783FCBGA | 992 Więcej na zamówienie |
|
| KMPC8321EZQADDC | IC MPU MPC83XX 266MHZ 516BGA | 876 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10874 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.