Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MB89635RPF-G-1443E1 |
| LIXINC Part # | MB89635RPF-G-1443E1 |
| Producent | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 8BIT 16KB MROM 64QFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MB89635RPF-G-1443E1 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MB89635RPF-G-1443E1 |
| Marka: | Cypress Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Cypress Semiconductor |
| seria: | F²MC-8L MB89630R |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| procesor rdzeniowy: | F²MC-8L |
| rozmiar rdzenia: | 8-Bit |
| prędkość: | 10MHz |
| łączność: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 53 |
| wielkość pamięci programu: | 16KB (16K x 8) |
| typ pamięci programu: | Mask ROM |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 512 x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| konwertery danych: | A/D 8x10b |
| typ oscylatora: | External |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 64-BQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 64-QFP (14x20) |
| UPD76F0193F1A9-JA8-E2-D-A | IC MICROCONTROLLER SMD | 960 Więcej na zamówienie |
|
| P89LPC9381FDH,512 | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28TSSOP | 918 Więcej na zamówienie |
|
| R5F56217BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 810 Więcej na zamówienie |
|
| R5F56218BNFP#V0 | IC BUS DRIVER RECEIVER SOP8 | 808 Więcej na zamówienie |
|
| R5F36CAMDFB#V2 | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100LQFP | 812 Więcej na zamówienie |
|
| SPC5774KQK0MMY3 | SPC5774KQK0MMY3 | 815 Więcej na zamówienie |
|
| M30291FCTHP#U7A-T | MCU LQFP | 835 Więcej na zamówienie |
|
| MB96F613RBPMC-GS-114E2 | IC AUTO MCU | 848 Więcej na zamówienie |
|
| MB9G711ABPMC-GSK5E1 | IC MM MCU 144LQFP | 918 Więcej na zamówienie |
|
| P5CD041XU/T1ALEK2J | P5CD041XU/T1ALEK2J | 885 Więcej na zamówienie |
|
| TT21100-48LQI36T | IC MCU 32BIT 48QFN | 964 Więcej na zamówienie |
|
| PBASIC48W/PE | IC MCU BS2PE INTERPR CHIP 48SMD | 990 Więcej na zamówienie |
|
| TMA448-56LQI44AB | IC MCU TRUETOUCH | 970 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10993 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.