Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | EFM32WG295F128-B-BGA120R |
| LIXINC Part # | EFM32WG295F128-B-BGA120R |
| Producent | Silicon Labs |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 120BGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | EFM32WG295F128-B-BGA120R Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | EFM32WG295F128-B-BGA120R |
| Marka: | Silicon Labs |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Silicon Labs |
| seria: | Wonder Gecko |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | ARM® Cortex®-M4F |
| rozmiar rdzenia: | 32-Bit |
| prędkość: | 48MHz |
| łączność: | EBI/EMI, I²C, IrDA, SmartCard, SPI, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 93 |
| wielkość pamięci programu: | 128KB (128K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 32K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 1.98V ~ 3.8V |
| konwertery danych: | A/D 8x12b SAR; D/A 2x12b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 120-VFBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 120-BGA (7x7) |
| M37705E2ASS | MCU6-BIT, UVPROM, MELPS7700 CPU | 1176 Więcej na zamówienie |
|
| R5F10E8AGLA#U0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 25WFLGA | 872 Więcej na zamówienie |
|
| ATSAMD51N20A-AUT-EFP | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TQFP | 863 Więcej na zamówienie |
|
| LPC1785FBD208K | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 208LQFP | 910 Więcej na zamówienie |
|
| EFM32LG890F64G-F-BGA112R | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 112BGA | 859 Więcej na zamówienie |
|
| SAF-XE162FL-12F80L AA | 16-BIT FLASH RISC MCU | 995 Więcej na zamówienie |
|
| K32L2B11VFM0A | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 32QFN | 996 Więcej na zamówienie |
|
| STM32L052T6Y7TR | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36WLCSP | 923 Więcej na zamówienie |
|
| W79E8213AKG | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20DIP | 875 Więcej na zamówienie |
|
| CY90F867ASPFR-G-SNE1 | IC MCU AUTO 100QFP | 988 Więcej na zamówienie |
|
| HD6473032VFJ12 | MICROCONTROLLER, 16-BIT, OTPROM | 1150 Więcej na zamówienie |
|
| LH7A404N0F092B3 | 32-BIT SYSTEM-ON-CHIP, MICRO PER | 15697 Więcej na zamówienie |
|
| R5S72691W266FP#V0 | IC MCU 32BIT ROMLESS 256QFP | 925 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10848 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.