Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | R5F104FEGFP#X0 |
| LIXINC Part # | R5F104FEGFP#X0 |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44LQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | R5F104FEGFP#X0 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | R5F104FEGFP#X0 |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | RL78/G14 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Last Time Buy |
| procesor rdzeniowy: | RL78 |
| rozmiar rdzenia: | 16-Bit |
| prędkość: | 32MHz |
| łączność: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 31 |
| wielkość pamięci programu: | 64KB (64K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | 4K x 8 |
| rozmiar ramu: | 5.5K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 10x8/10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 44-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 44-LQFP (10x10) |
| EFM32PG1B100F128GM32-B0 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 32QFN | 968 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33EP128GM710T-I/PT | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP | 944 Więcej na zamówienie |
|
| SAK-XC866L-2FRA BE | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 38TSSOP | 968 Więcej na zamówienie |
|
| DF2218CUBR24V | IC MCU 16BIT 128KB FLSH 112LFBGA | 836 Więcej na zamówienie |
|
| UPD70F3235AM1GC(A2)-V55-8EA-A | IC MCU 32BIT 256KB FLSH 100LFQFP | 816 Więcej na zamówienie |
|
| CY8C4124PVA-442 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP | 999 Więcej na zamówienie |
|
| MC705X32MFUE4R | IC MCU 8BIT 32KB OTP 64QFP | 861 Więcej na zamówienie |
|
| R5F21132DFP#U0 | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32LQFP | 967 Więcej na zamówienie |
|
| UPSD3433E-40T6 | IC MCU 8BIT 160KB FLASH 52TQFP | 950 Więcej na zamówienie |
|
| MB90562APFM-GS-352-BNDE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 64QFP | 988 Więcej na zamówienie |
|
| EFM32WG842F128-QFP64T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TQFP | 863 Więcej na zamówienie |
|
| MB90922NCSPMC-GS-210E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 120LQFP | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| MB9BF528TPMC-GK7E1 | IC MCU 32B 1.0625MB FLSH 176LQFP | 948 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10902 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.