Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | C8051F714-GQR |
| LIXINC Part # | C8051F714-GQR |
| Producent | Silicon Labs |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 48TQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | C8051F714-GQR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | C8051F714-GQR |
| Marka: | Silicon Labs |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Silicon Labs |
| seria: | C8051F71x |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| procesor rdzeniowy: | 8051 |
| rozmiar rdzenia: | 8-Bit |
| prędkość: | 25MHz |
| łączność: | SMBus (2-Wire/I²C), SPI, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | Cap Sense, POR, PWM, Temp Sensor, WDT |
| liczba we/wy: | 39 |
| wielkość pamięci programu: | 8KB (8K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 512 x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| konwertery danych: | A/D 12x10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 48-TQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 48-TQFP (7x7) |
| MB90428GCPFV-GS-231E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 962 Więcej na zamówienie |
|
| C8051F930-F-GMR | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32QFN | 952 Więcej na zamówienie |
|
| CY96F386RSCPMC-GS132UJE2 | IC MCU 16BIT 288KB FLASH 120LQFP | 953 Więcej na zamówienie |
|
| PIC18F27Q10-E/ML | IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28QFN | 923 Więcej na zamówienie |
|
| LM3S1D21-IQC80-A1T | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 863 Więcej na zamówienie |
|
| MB90F357TESPMC1-GE1 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64LQFP | 900 Więcej na zamówienie |
|
| PK10X128VLQ100 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP | 935 Więcej na zamówienie |
|
| EFM32LG295F256-BGA120 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 120BGA | 994 Więcej na zamówienie |
|
| UPD78F1831AGBA2-GAH-G | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 64LFQFP | 914 Więcej na zamówienie |
|
| R5F101LJAFC#V0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64LQFP | 858 Więcej na zamówienie |
|
| AT91SAM7XC128-AU-999 | IC MCU 16/32B 128KB FLSH 100LQFP | 827 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16C642T-04I/SO | IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC | 883 Więcej na zamówienie |
|
| MB90922NCSPMC-GS-155E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 120LQFP | 921 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10815 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.