Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MB90352ASPMC-GS-110E1 |
| LIXINC Part # | MB90352ASPMC-GS-110E1 |
| Producent | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 16BIT 128KB MROM 64LQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MB90352ASPMC-GS-110E1 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MB90352ASPMC-GS-110E1 |
| Marka: | Cypress Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Cypress Semiconductor |
| seria: | F²MC-16LX MB90350 |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| procesor rdzeniowy: | F²MC-16LX |
| rozmiar rdzenia: | 16-Bit |
| prędkość: | 24MHz |
| łączność: | CANbus, EBI/EMI, I²C, LINbus, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | DMA, LVD, POR, WDT |
| liczba we/wy: | 51 |
| wielkość pamięci programu: | 128KB (128K x 8) |
| typ pamięci programu: | Mask ROM |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 4K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 3.5V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 15x8/10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 64-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 64-LQFP (12x12) |
| P89LPC901FN,129 | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 935 Więcej na zamówienie |
|
| MB90673PF-GT-321-BND-BE1 | IC MCU 16BIT 48KB MROM 80PQFP | 816 Więcej na zamówienie |
|
| R5F563TBBDFH#V0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 112LQFP | 814 Więcej na zamówienie |
|
| PIC24EP128GP206-H/MR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN | 889 Więcej na zamówienie |
|
| SPC5673KFF0VMM1R | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 257MAPBGA | 879 Więcej na zamówienie |
|
| R5F563NACDFB#V0 | IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP | 838 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16C56T-XTE/SO | IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 18SOIC | 827 Więcej na zamówienie |
|
| MB90427GAVPF-GS-355E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 990 Więcej na zamówienie |
|
| MB90025FPMT-GS-250E1 | IC MCU 120LQFP | 899 Więcej na zamówienie |
|
| MB90347ASPFV-GS-532E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 907 Więcej na zamówienie |
|
| EFM32LG942F256-QFP64 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP | 825 Więcej na zamówienie |
|
| MC9S08DV48CLC | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 32LQFP | 992 Więcej na zamówienie |
|
| R5F564MJGDFP#31 | IC MCU 32BIT 3MB FLASH 100LFQFP | 815 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10829 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.