Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | R5F11EAAASP#X0 |
| LIXINC Part # | R5F11EAAASP#X0 |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 30LSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | R5F11EAAASP#X0 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | R5F11EAAASP#X0 |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | RL78/G1G |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Last Time Buy |
| procesor rdzeniowy: | RL78 |
| rozmiar rdzenia: | 16-Bit |
| prędkość: | 24MHz |
| łączność: | CSI, I²C, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | LVD, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 23 |
| wielkość pamięci programu: | 16KB (16K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 1.5K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 8x10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 30-LSSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 30-LSSOP |
| DF38086RH10V | IC MCU 16BIT 52KB FLASH 80QFP | 946 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F874T-04I/PT | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 44TQFP | 974 Więcej na zamówienie |
|
| PIC17C44T-33E/PT | IC MCU 8BIT 16KB OTP 44TQFP | 927 Więcej na zamówienie |
|
| R5F104JGGFA#V0 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP | 940 Więcej na zamówienie |
|
| MB96F643RBPMC-GSE1 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 100LQFP | 856 Więcej na zamówienie |
|
| MB91248ZPFV-GS-179K5E1 | IC MCU 32BIT 256KB MROM 144LQFP | 853 Więcej na zamówienie |
|
| MB90347DASPFV-GS-304E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 903 Więcej na zamówienie |
|
| MB90587CAPF-GS-170E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 895 Więcej na zamówienie |
|
| ZGP323HAH2832C00TR | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28SSOP | 848 Więcej na zamówienie |
|
| SAF-XC878M-16FFI 5V AA | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64LQFP | 886 Więcej na zamówienie |
|
| S9S08DZ48F1MLF | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 48LQFP | 829 Więcej na zamówienie |
|
| PIC18LF2221T-I/ML | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28QFN | 839 Więcej na zamówienie |
|
| MB90462PFM-G-326-SNE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 64QFP | 840 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10924 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.