Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ATTINY824-SSF |
| LIXINC Part # | ATTINY824-SSF |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 14SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ATTINY824-SSF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ATTINY824-SSF |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | Automotive, AEC-Q100, AVR® ATtiny |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | AVR |
| rozmiar rdzenia: | 8-Bit |
| prędkość: | 20MHz |
| łączność: | I²C, SPI, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 12 |
| wielkość pamięci programu: | 8KB (8K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | 128 x 8 |
| rozmiar ramu: | 1K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 9x12b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 14-SOIC |
| R5F2135ACNFP#50 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 52LQFP | 880 Więcej na zamówienie |
|
| R5F100PJDFB#X0 | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100LQFP | 832 Więcej na zamówienie |
|
| PIC12LF1571T-I/MF | IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN | 866 Więcej na zamówienie |
|
| ST62E60CF1 | IC MCU 8BIT 3.8KB EPROM/UV 20DIP | 834 Więcej na zamówienie |
|
| EFM32GG940F512-QFN64 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64QFN | 946 Więcej na zamówienie |
|
| MB90349CASPFV-GS-574E1 | IC MCU 16BIT 256KB MROM 100LQFP | 951 Więcej na zamówienie |
|
| MB91213APMC-GS-151E1 | IC MCU 32BIT 544KB MROM 144LQFP | 859 Więcej na zamówienie |
|
| MB90428GAVPFV-GS-239E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 907 Więcej na zamówienie |
|
| M306N4MGT-168FPUSQ | IC MCU 16BIT 256KB MROM 100PQFP | 903 Więcej na zamówienie |
|
| R5F100LCDFA#V0 | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 830 Więcej na zamówienie |
|
| ZGP323LSP2032C | IC MCU 8BIT 32KB OTP 20DIP | 893 Więcej na zamówienie |
|
| ZLP32300P2832G | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28DIP | 857 Więcej na zamówienie |
|
| MB91F467BAPMC-GSE2-W021 | IC MCU 32B 1.0625MB FLSH 144LQFP | 861 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10808 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.