Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MC9S08DZ16MLC |
| LIXINC Part # | MC9S08DZ16MLC |
| Producent | NXP Semiconductors |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32LQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MC9S08DZ16MLC Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MC9S08DZ16MLC |
| Marka: | NXP Semiconductors |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | NXP Semiconductors |
| seria: | S08 |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| procesor rdzeniowy: | S08 |
| rozmiar rdzenia: | 8-Bit |
| prędkość: | 40MHz |
| łączność: | CANbus, I²C, LINbus, SCI, SPI |
| urządzenia peryferyjne: | LVD, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 25 |
| wielkość pamięci programu: | 16KB (16K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | 512 x 8 |
| rozmiar ramu: | 1K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2.7V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 10x12b |
| typ oscylatora: | External |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 32-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 32-LQFP (7x7) |
| PIC16C432-E/P | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 20DIP | 998 Więcej na zamówienie |
|
| UPD70F3820GB-GAH-AX | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48QFN | 852 Więcej na zamówienie |
|
| R5F104LDDFB#50 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 64LQFP | 988 Więcej na zamówienie |
|
| SST89E54RDA-40-C-PIE | IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40PDIL | 801 Więcej na zamówienie |
|
| MB91213APMC-GS-175K5E1 | IC MCU 32BIT 544KB MROM 144LQFP | 987 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16C57-10/SS | IC MCU 8BIT 3KB OTP 28SSOP | 842 Więcej na zamówienie |
|
| AT89LP428-20MH | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32VQFN | 842 Więcej na zamówienie |
|
| S912ZVML32F1WKHR | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 985 Więcej na zamówienie |
|
| MB90923NCSPMC-G-012E1 | IC MCU 16BIT 384KB MROM 120LQFP | 952 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16C62AT-20I/SO | IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC | 990 Więcej na zamówienie |
|
| ATMEGA88-20AI | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP | 979 Więcej na zamówienie |
|
| R5F36406CDXXXFB#30 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100PLQF | 957 Więcej na zamówienie |
|
| LM3S8538-IBZ50-A2T | IC MCU 32BIT 96KB FLASH 108BGA | 979 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10889 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.