Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | R5F213G5CNNP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F213G5CNNP#U0 |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 24HWQFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | R5F213G5CNNP#U0 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | R5F213G5CNNP#U0 |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | R8C/3x/3GC |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | R8C |
| rozmiar rdzenia: | 16-Bit |
| prędkość: | 20MHz |
| łączność: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | POR, PWM, Voltage Detect, WDT |
| liczba we/wy: | 19 |
| wielkość pamięci programu: | 24KB (24K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 2K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 1.8V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 8x10b; D/A 2x8b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 24-HWQFN (4x4) |
| R5F104GADNA#U0 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48WQFN | 976 Więcej na zamówienie |
|
| MB90022PF-GS-210E1 | IC MCU 16BIT 100QFP | 912 Więcej na zamówienie |
|
| MC68HC705C8ACP | IC MCU 8BIT 8KB OTP 40DIP | 873 Więcej na zamówienie |
|
| R5F101LFDFB#50 | IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64LQFP | 961 Więcej na zamówienie |
|
| R5F566TFFDFP#30 | IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LFQFP | 832 Więcej na zamówienie |
|
| Z86D991PZ008SC | IC MCU 8BIT 32KB OTP 28DIP | 857 Więcej na zamówienie |
|
| PK30X128VLQ100 | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 144LQFP | 948 Więcej na zamówienie |
|
| LM3S1J16-IQR50-C0T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 991 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F18325-I/STVAO | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 835 Więcej na zamówienie |
|
| MSP430F6658IZQWR | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 113BGA | 863 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC30F2012T-20I/ML | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28QFN | 818 Więcej na zamówienie |
|
| MB90214PF-GT-347-BND-AE1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 80PQFP | 831 Więcej na zamówienie |
|
| R5F5111JADLF#U0 | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 64FLGA | 966 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10980 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.