Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| LIXINC Part # | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64CSPBGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AT89C51CC03UA-7CTUM Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AT89C51CC03UA-7CTUM |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | AT89C CAN |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | 80C51 |
| rozmiar rdzenia: | 8-Bit |
| prędkość: | 40MHz |
| łączność: | CANbus, SPI, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 36 |
| wielkość pamięci programu: | 64KB (64K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | 2K x 8 |
| rozmiar ramu: | 2.25K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 3V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 8x10b |
| typ oscylatora: | External |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 64-LFBGA, CSPBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 64-CSPBGA (8x8) |
| MB90F020CPMT-GS-9158 | IC MCU 120LQFP | 800 Więcej na zamówienie |
|
| ADUC7126BSTZ126IRL | IC MCU 16/32B 126KB FLASH 80LQFP | 873 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16LF1566T-I/SS | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP | 873 Więcej na zamówienie |
|
| PIC18F6525-E/PT | IC MCU 8BIT 48KB FLASH 64TQFP | 913 Więcej na zamówienie |
|
| PIC24EP64MC203-E/M5 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 36VTLA | 802 Więcej na zamówienie |
|
| MSP430FR2675TPTR | IC MCU 16BIT 32.5KB FRAM 48LQFP | 1766 Więcej na zamówienie |
|
| STM32G474VET6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 890 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F1823-E/ML | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 16QFN | 1489 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16C621A-20I/SO | IC MCU 8BIT 1.75KB OTP 18SOIC | 996 Więcej na zamówienie |
|
| LPC11U14FET48/201, | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48TFBGA | 924 Więcej na zamówienie |
|
| MC908AB32MFUE | MICROCONTROLLER, 8 BIT, HC08/S08 | 1530 Więcej na zamówienie |
|
| M30620FCNFP#U3 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100QFP | 926 Więcej na zamówienie |
|
| SPC56EC74L7C9ECY | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 907 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11355 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36000 | $8.36 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.