Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | R5F100PHGFB#30 |
| LIXINC Part # | R5F100PHGFB#30 |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 100LFQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | R5F100PHGFB#30 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | R5F100PHGFB#30 |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | RL78/G13 |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | RL78 |
| rozmiar rdzenia: | 16-Bit |
| prędkość: | 32MHz |
| łączność: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | DMA, LVD, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 82 |
| wielkość pamięci programu: | 192KB (192K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | 8K x 8 |
| rozmiar ramu: | 16K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2.4V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 20x8/10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 100-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 100-LFQFP (14x14) |
| R5F101SHDFB#30 | IC MCU 16BIT 192KB FLSH 128LFQFP | 877 Więcej na zamówienie |
|
| ATMEGA48V-10AU | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 32TQFP | 3360 Więcej na zamówienie |
|
| MC56F8011VFAE | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 32LQFP | 2145 Więcej na zamówienie |
|
| CY90347ESPMC-GS-756E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 963 Więcej na zamówienie |
|
| PIC32MZ1025DAL176-V/2J | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP | 870 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F1455-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 894 Więcej na zamówienie |
|
| STM32F756ZGY6TR | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 143CSP | 5805 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33EP64GS805-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 48TQFP | 967 Więcej na zamówienie |
|
| R5F2L35CCNFP#U0 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 52LQFP | 842 Więcej na zamówienie |
|
| R5F101MGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80LQFP | 820 Więcej na zamówienie |
|
| PIC32MZ2064DAG176T-I/2J | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 176LQFP | 960 Więcej na zamówienie |
|
| MB90423GAVPF-G-320 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100QFP | 912 Więcej na zamówienie |
|
| XMC1301T016F0008ABXUMA1 | IC MCU 32BIT 8KB FLASH 16TSSOP | 4953 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10984 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75000 | $4.75 |
| 225 | $4.75000 | $1068.75 |
| 250 | $4.28660 | $1071.65 |
| 500 | $3.84633 | $1923.165 |
| 1000 | $3.24390 | $3243.9 |
| 2500 | $3.08170 | $7704.25 |
| 5000 | $2.96585 | $14829.25 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.