Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | W77E058A40FL |
| LIXINC Part # | W77E058A40FL |
| Producent | Nuvoton Technology Corporation America |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44QFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | W77E058A40FL Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | W77E058A40FL |
| Marka: | Nuvoton Technology Corporation America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Nuvoton Technology Corporation America |
| seria: | W77 |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | 8051 |
| rozmiar rdzenia: | 8-Bit |
| prędkość: | 40MHz |
| łączność: | EBI/EMI, Serial Port |
| urządzenia peryferyjne: | POR, WDT |
| liczba we/wy: | 36 |
| wielkość pamięci programu: | 32KB (32K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 1K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 4.5V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | - |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 44-BQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | - |
| DSPIC33CH64MP505T-I/PT | IC MCU 16BIT 88KB FLASH 48TQFP | 2412 Więcej na zamówienie |
|
| S912ZVHY64F1CLL | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100LQFP | 928 Więcej na zamówienie |
|
| MK60DN512VMC10 | IC MCU 32B 512KB FLASH 121MAPBGA | 3017 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33FJ256MC510-I/PF | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP | 1003 Więcej na zamówienie |
|
| HD64F7144FW50 | RISC MCU, 32-BIT | 1034 Więcej na zamówienie |
|
| Z8F022AQB020EG | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8QFN | 1554 Więcej na zamówienie |
|
| LM3S1162-EQC50-A2 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP | 852 Więcej na zamówienie |
|
| AT91SAM7XC512-CU | IC MCU 16/32BIT 512KB 100TFBGA | 1560 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F1765T-I/ST | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 14TSSOP | 987 Więcej na zamówienie |
|
| M30624FGPFP#U9C | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 972 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33FJ64MC710A-I/PT | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 100TQFP | 903 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33FJ128MC710AT-I/PF | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100TQFP | 989 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC30F3010T-30I/ML | IC MCU 16BIT 24KB FLASH 44QFN | 857 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10871 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.36604 | $8.36604 |
| 96 | $8.36604 | $803.13984 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.