Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | STM32L071CBT7 |
| LIXINC Part # | STM32L071CBT7 |
| Producent | STMicroelectronics |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | STM32L071CBT7 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | STM32L071CBT7 |
| Marka: | STMicroelectronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | STMicroelectronics |
| seria: | STM32L0 |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | ARM® Cortex®-M0+ |
| rozmiar rdzenia: | 32-Bit |
| prędkość: | 32MHz |
| łączność: | I²C, IrDA, SPI, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 37 |
| wielkość pamięci programu: | 128KB (128K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | 6K x 8 |
| rozmiar ramu: | 20K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 1.65V ~ 3.6V |
| konwertery danych: | A/D 13x12b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 48-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 48-LQFP (7x7) |
| PIC16F1828T-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN | 1576 Więcej na zamówienie |
|
| CY8C4148AXI-S455 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP | 833 Więcej na zamówienie |
|
| STM32F030CCT6TR | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48LQFP | 855 Więcej na zamówienie |
|
| R5F100JDAFA#50 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 52LQFP | 965 Więcej na zamówienie |
|
| MCF51AC256BVFUE | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64QFP | 918 Więcej na zamówienie |
|
| EFM32TG225F32-BGA48T | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48BGA | 882 Więcej na zamówienie |
|
| R5F104JDAFA#30 | IC MCU 16BIT 48KB FLASH 52LQFP | 991 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33EP512GP806-E/PT | IC MCU 16BIT 512KB FLASH 64TQFP | 829 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16LF1789T-I/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN | 852 Więcej na zamówienie |
|
| MB89697BPFM-G-294 | IC MCU 8BIT FFMC-8L-0.5 64LQFP | 989 Więcej na zamówienie |
|
| MK10DN512ZVMC10 | IC MCU 32B 512KB FLASH 121MAPBGA | 5807 Więcej na zamówienie |
|
| UPD70F3732GF-JBT-A | 32-BIT, FLASH, V850 CPU | 1152 Więcej na zamówienie |
|
| MB90022PF-GS-460E1 | IC MCU 16BIT 100QFP | 947 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11618 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.68000 | $4.68 |
| 10 | $4.20684 | $42.0684 |
| 100 | $3.44683 | $344.683 |
| 500 | $2.93417 | $1467.085 |
| 1000 | $2.47460 | $2474.6 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.