Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MB89637PF-GT-699-BND |
| LIXINC Part # | MB89637PF-GT-699-BND |
| Producent | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 8BIT 32KB MROM 64QFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MB89637PF-GT-699-BND Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MB89637PF-GT-699-BND |
| Marka: | Cypress Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Cypress Semiconductor |
| seria: | F²MC-8L MB89630 |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | F²MC-8L |
| rozmiar rdzenia: | 8-Bit |
| prędkość: | 10MHz |
| łączność: | EBI/EMI, Serial I/O, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 53 |
| wielkość pamięci programu: | 32KB (32K x 8) |
| typ pamięci programu: | Mask ROM |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 1K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2.2V ~ 6V |
| konwertery danych: | A/D 8x10b |
| typ oscylatora: | External |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 64-BQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 64-QFP (14x20) |
| PIC32MX220F032DT-V/ML | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44QFN | 922 Więcej na zamówienie |
|
| Z8F0113SJ005SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 28SOIC | 838 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC30F5016T-30I/PT | IC MCU 16BIT 66KB FLASH 80TQFP | 982 Więcej na zamówienie |
|
| R5F1006EASP#10 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 20LSSOP | 836 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33CH256MP505-E/M4 | IC MCU 16BIT 328KB FLASH 48UQFN | 1186 Więcej na zamówienie |
|
| MSP430F6730AIPNR | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 80LQFP | 941 Więcej na zamówienie |
|
| PIC32MX320F128LT-80I/BG | IC MCU 32BIT 128KB FLSH 121TFBGA | 809 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC30F2011-20E/SO | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 18SOIC | 957 Więcej na zamówienie |
|
| MSP430FG477IPNR | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP | 902 Więcej na zamówienie |
|
| C8051F930-G-GMR | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 32QFN | 1254 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33FJ128GP804-E/ML | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN | 1461 Więcej na zamówienie |
|
| R5F571MGHDLJ#20 | IC MCU 32BIT 2.5MB FLSH 100TFLGA | 867 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33EV128GM106T-I/MR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN | 877 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10939 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $19.55000 | $19.55 |
| 66 | $19.55000 | $1290.3 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.