Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | R5F10RJAGFA#50 |
| LIXINC Part # | R5F10RJAGFA#50 |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 52LQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | R5F10RJAGFA#50 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | R5F10RJAGFA#50 |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | RL78/L12 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | RL78 |
| rozmiar rdzenia: | 16-Bit |
| prędkość: | 24MHz |
| łączność: | CSI, I²C, LINbus, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | DMA, LCD, LVD, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 37 |
| wielkość pamięci programu: | 16KB (16K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | 2K x 8 |
| rozmiar ramu: | 1K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 1.6V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 10x8/10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 52-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 52-LQFP (10x10) |
| STM32L4Q5RGT6 | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 64LQFP | 853 Więcej na zamówienie |
|
| Z8673312PSG | IC MCU 8BIT 8KB OTP 28DIP | 1038 Więcej na zamówienie |
|
| CY8C4247LQI-BL483T | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 56QFN | 904 Więcej na zamówienie |
|
| R5F100MHAFA#10 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 80LQFP | 904 Więcej na zamówienie |
|
| EFM8LB11F16ES1-C-QFN24R | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 24QFN | 925 Więcej na zamówienie |
|
| CY90428GCPFV-GS-519E1 | IC MCU 16BIT 128KB MROM 100LQFP | 850 Więcej na zamówienie |
|
| LPC1548JBD64QL | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP | 992 Więcej na zamówienie |
|
| CY8C4125AZI-S423 | NO WARRANTY | 2329 Więcej na zamówienie |
|
| CY8C4126AXI-S445 | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64TQFP | 881 Więcej na zamówienie |
|
| AT91SAM7SE32B-CU | IC MCU 16/32B 32KB FLSH 144LFBGA | 1159 Więcej na zamówienie |
|
| TM4C1230C3PMI7R | IC MCU 32BIT 32KB FLASH 64LQFP | 911 Więcej na zamówienie |
|
| ATTINY24A-CCU | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 15UFBGA | 14601 Więcej na zamówienie |
|
| ATSAMD51P20A-AF | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 128TQFP | 883 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10951 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.31930 | $1.3193 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.