Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| LIXINC Part # | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64VQFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | PIC24FJ128GA106-I/MR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | PIC24FJ128GA106-I/MR |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | PIC® 24F |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | PIC |
| rozmiar rdzenia: | 16-Bit |
| prędkość: | 32MHz |
| łączność: | I²C, PMP, SPI, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 53 |
| wielkość pamięci programu: | 128KB (43K x 24) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 16K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2V ~ 3.6V |
| konwertery danych: | A/D 16x10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 64-VQFN (9x9) |
| TMS320LF2402APGAR | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 64QFP | 805 Więcej na zamówienie |
|
| STM32F303VCT6TR | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 863 Więcej na zamówienie |
|
| R5F101LKDFB#50 | IC MCU 16BIT 384KB FLASH 64LQFP | 909 Więcej na zamówienie |
|
| ATTINY2313V-10SI | IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC | 75109 Więcej na zamówienie |
|
| MC9S12E128CFUE | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP | 927 Więcej na zamówienie |
|
| Z8F3221PM020EG | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 40DIP | 911 Więcej na zamówienie |
|
| Z8F012APB020EG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 953 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33EP256MU814-I/PL | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 144LQFP | 1360 Więcej na zamówienie |
|
| ATSAMS70N20B-CN | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 100TFBGA | 1096 Więcej na zamówienie |
|
| PIC24HJ12GP202T-I/SS | IC MCU 16BIT 12KB FLASH 28SSOP | 821 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16LF15344-E/SO | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20SOIC | 949 Więcej na zamówienie |
|
| SPC5644BAMLU8 | IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP | 864 Więcej na zamówienie |
|
| EFM8SB10F8A-A-QFN20 | IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN | 1050 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10831 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $5.46000 | $5.46 |
| 25 | $5.01062 | $125.2655 |
| 100 | $4.53607 | $453.607 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.