Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | R5F21272SNFP#U0 |
| LIXINC Part # | R5F21272SNFP#U0 |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | MICROCONTROLLER, 16 BIT TRANSIST |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | R5F21272SNFP#U0 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | R5F21272SNFP#U0 |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | R8C/2x/27 |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | R8C |
| rozmiar rdzenia: | 16-Bit |
| prędkość: | 20MHz |
| łączność: | I²C, LINbus, SIO, SSU, UART/USART |
| urządzenia peryferyjne: | LED, POR, Voltage Detect, WDT |
| liczba we/wy: | 25 |
| wielkość pamięci programu: | 8KB (8K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 512 x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2.2V ~ 5.5V |
| konwertery danych: | A/D 12x10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 32-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 32-LQFP (7x7) |
| ATSAML10D16A-YF | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 24SSOP | 1726 Więcej na zamówienie |
|
| Z8F011APB020SG | IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP | 955 Więcej na zamówienie |
|
| M483KGCAE | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 128LQFP | 938 Więcej na zamówienie |
|
| R5F111PGAFB#50 | IC MCU 16BIT 128KB FLSH 100LFQFP | 816 Więcej na zamówienie |
|
| Z8F0431SH020SG | IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SOIC | 4627 Więcej na zamówienie |
|
| ATSAMD20G16A-MN | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48QFN | 865 Więcej na zamówienie |
|
| R5F104JEAFA#30 | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 52LQFP | 1019 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16LF720-I/SS | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SSOP | 1093 Więcej na zamówienie |
|
| PIC18LF25K22-I/ML | IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28QFN | 1528 Więcej na zamówienie |
|
| STM32H7A3NIH6 | IC MCU 32BIT 2MB FLASH 216TFBGA | 877 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33FJ06GS102T-I/MM | IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28QFN | 962 Więcej na zamówienie |
|
| MB90F342ASPFR-G | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 844 Więcej na zamówienie |
|
| MSP430F5333IPZR | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 100LQFP | 952 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11442 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.02000 | $3.02 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.