Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| LIXINC Part # | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | PIC32MX270F256BT-50I/SO Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | PIC32MX270F256BT-50I/SO |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | PIC® 32MX |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | MIPS32® M4K™ |
| rozmiar rdzenia: | 32-Bit |
| prędkość: | 50MHz |
| łączność: | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB OTG |
| urządzenia peryferyjne: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 19 |
| wielkość pamięci programu: | 256KB (256K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 64K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| konwertery danych: | A/D 9x10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 28-SOIC |
| PIC32MZ1024ECM144T-I/PH | IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144TQFP | 947 Więcej na zamówienie |
|
| NUC123LD4AE0 | IC MCU 32BIT 68KB FLASH 48LQFP | 813 Więcej na zamówienie |
|
| Z8F2422VS020SG | IC MCU 8BIT 24KB FLASH 68PLCC | 843 Więcej na zamówienie |
|
| PIC24F08KL301-I/P | IC MCU 16BIT 8KB FLASH 20DIP | 845 Więcej na zamówienie |
|
| MB90F022CPF-GS | IC MCU MICOM FLASH 100QFP | 963 Więcej na zamówienie |
|
| S912ZVHY32F1VLL557 | MICROCONTROLLER, 16 BIT, HCS12 C | 912 Więcej na zamówienie |
|
| PIC18F46K20-E/ML | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44QFN | 1225 Więcej na zamówienie |
|
| SPC5748CBK0AVKU2 | IC MCU 32BIT 6MB FLASH 176LQFP | 841 Więcej na zamówienie |
|
| R5F101BAANA#20 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 32HWQFN | 852 Więcej na zamówienie |
|
| Z86C1505VSCR2306 | IC MCU 8BIT 4KB ROM 44PLCC | 916 Więcej na zamówienie |
|
| R7FS3A6783A01CNE#AC0 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48HWQFN | 831 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F18323-I/SL | IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 14SOIC | 5871 Więcej na zamówienie |
|
| MSP430F2471TPM | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 64LQFP | 1051 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10922 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.97102 | $3.97102 |
| 1600 | $3.54324 | $5669.184 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.