Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| LIXINC Part # | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | PIC32MX575F512L-80V/PT Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | PIC32MX575F512L-80V/PT |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | PIC® 32MX |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | MIPS32® M4K™ |
| rozmiar rdzenia: | 32-Bit |
| prędkość: | 80MHz |
| łączność: | CANbus, I²C, SPI, UART/USART, USB OTG |
| urządzenia peryferyjne: | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 85 |
| wielkość pamięci programu: | 512KB (512K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 64K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 2.3V ~ 3.6V |
| konwertery danych: | A/D 16x10b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 100-TQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 100-TQFP (12x12) |
| PIC16F721-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN | 2452 Więcej na zamówienie |
|
| CY90387SPMT-GS-389E1 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 48LQFP | 898 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F19185T-I/MV | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 48UQFN | 4191 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F1765-E/ML | IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN | 973 Więcej na zamówienie |
|
| SPC5604PF1VLL6 | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP | 889 Więcej na zamówienie |
|
| MCF52264AF80 | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP | 890 Więcej na zamówienie |
|
| ADUC7025BCPZ32 | IC MCU 16/32B 32KB FLASH 64LFCSP | 7392 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F1719-I/MV | IC MCU 8BIT 28KB FLASH 40UQFN | 934 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16LC65B-04I/L | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC | 850 Więcej na zamówienie |
|
| N79E855AWG | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28TSSOP | 979 Więcej na zamówienie |
|
| MCF5234CVM100 | RISC MICROPROCESSOR, 32 BIT, COL | 1017 Więcej na zamówienie |
|
| M306N4FGTFP | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100QFP | 1066 Więcej na zamówienie |
|
| PIC32MX270F256B-I/SO | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC | 969 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11053 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.85000 | $9.85 |
| 25 | $9.02475 | $225.61875 |
| 100 | $8.16955 | $816.955 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.