Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | STM32F205VCT7 |
| LIXINC Part # | STM32F205VCT7 |
| Producent | STMicroelectronics |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - mikrokontrolery |
| Opis | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | STM32F205VCT7 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | STM32F205VCT7 |
| Marka: | STMicroelectronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - mikrokontrolery |
| Producent: | STMicroelectronics |
| seria: | STM32F2 |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| procesor rdzeniowy: | ARM® Cortex®-M3 |
| rozmiar rdzenia: | 32-Bit |
| prędkość: | 120MHz |
| łączność: | CANbus, I²C, IrDA, LINbus, MMC, SPI, UART/USART, USB OTG |
| urządzenia peryferyjne: | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, LCD, POR, PWM, WDT |
| liczba we/wy: | 82 |
| wielkość pamięci programu: | 256KB (256K x 8) |
| typ pamięci programu: | FLASH |
| rozmiar eepromu: | - |
| rozmiar ramu: | 100K x 8 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 1.8V ~ 3.6V |
| konwertery danych: | A/D 16x12b; D/A 2x12b |
| typ oscylatora: | Internal |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 100-LQFP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 100-LQFP (14x14) |
| AT90PWM161-16SN | IC MCU 8BIT 16KB FLASH 20SOIC | 2705 Więcej na zamówienie |
|
| R5F21344CDFP#30 | IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LFQFP | 874 Więcej na zamówienie |
|
| MK30DN512ZVMD10 | KINETIS K30: MICROCONTROLLER, 32 | 1209 Więcej na zamówienie |
|
| MC9S12B64CFUE-NXP | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 80QFP | 1064 Więcej na zamówienie |
|
| PIC24FJ256GA106-I/MR | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64VQFN | 806 Więcej na zamówienie |
|
| PIC18F06Q41T-I/ST | IC MCU 8BIT 64KB FLASH 14TSSOP | 3452 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33EP64GP502-E/SS | IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SSOP | 820 Więcej na zamówienie |
|
| MB90587CPF-GS-160 | IC MCU 16BIT 64KB MROM 100QFP | 996 Więcej na zamówienie |
|
| R5F100MHAFA#50 | IC MCU 16BIT 192KB FLASH 80LQFP | 838 Więcej na zamówienie |
|
| MSP430FR5968IRGZT | IC MCU 16BIT 48KB FRAM 48VQFN | 1040 Więcej na zamówienie |
|
| DSPIC33EP32GP502T-I/SS | IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP | 825 Więcej na zamówienie |
|
| SAB-C161PI-LFAA | LEGACY 16-BIT MCU | 1081 Więcej na zamówienie |
|
| PIC16F873A-I/ML | IC MCU 8BIT 7KB FLASH 28QFN | 1108 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10943 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.50000 | $10.5 |
| 90 | $9.04027 | $813.6243 |
| 180 | $7.84962 | $1412.9316 |
| 540 | $6.83533 | $3691.0782 |
| 1080 | $5.95334 | $6429.6072 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.