Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ADSP-21584KBCZ-5A |
| LIXINC Part # | ADSP-21584KBCZ-5A |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - dsp (cyfrowe procesory sygnałowe) |
| Opis | 2XSHARC(NO ARM&REDUCED CONN)DUAL |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ADSP-21584KBCZ-5A Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ADSP-21584KBCZ-5A |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - dsp (cyfrowe procesory sygnałowe) |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | SHARC® |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| typ: | Floating Point |
| interfejs: | CAN, EBI/EMI, Ethernet, DAI, I²C, MMC/SD/SDIO, SPI, SPORT, UART/USART, USB OTG |
| Częstotliwość zegara: | 500MHz |
| pamięć nieulotna: | ROM (512kB) |
| RAM na chipie: | 640kB |
| napięcie - we/wy: | 3.30V |
| napięcie - rdzeń: | 1.10V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 349-LFBGA, CSPBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 349-CSPBGA (19x19) |
| ADSP-21488BSWZ-4A | IC CCD SIGNAL PROCESSOR 100LQFP | 939 Więcej na zamówienie |
|
| ADAU1462WBCPZ300RL | 32BIT SIGMADSP AUDIO 16K/48K | 902 Więcej na zamówienie |
|
| ADSP-21571KSWZ-4 | 2X SHARC, LQFP PACKAGE, 450 MHZ | 865 Więcej na zamówienie |
|
| MC56F8145VFG | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 926 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320C6746BZWTA3 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 973 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320C6472EZTZ6 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 2466 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320VC5409AZGU16 | IC FIXED POINT DSP 144-BGA | 810 Więcej na zamówienie |
|
| DM385AAAR01 | IC DGTL MEDIA PROCESSOR 609FCBGA | 861 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320BC51PQA57 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 2028 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320C6747CZKB3 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 898 Więcej na zamówienie |
|
| ADBF705WCBCZ311 | BLK+PROCW/512KB L2 SRAM,DDR2 | 930 Więcej na zamówienie |
|
| ADSP-21364YSWZ-2AA | IC DSP 32BIT 200MHZ EPAD 144LQFP | 823 Więcej na zamówienie |
|
| ADSP-SC571KSWZ-4 | ARM, 2X SHARC, LQFP PACKAGE, 450 | 930 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10907 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $47.08000 | $47.08 |
| 10 | $43.92065 | $439.2065 |
| 100 | $38.13469 | $3813.469 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.