Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TMS320C6726RFP250 |
| LIXINC Part # | TMS320C6726RFP250 |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - dsp (cyfrowe procesory sygnałowe) |
| Opis | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TMS320C6726RFP250 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TMS320C6726RFP250 |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - dsp (cyfrowe procesory sygnałowe) |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | TMS320C672x |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Floating Point |
| interfejs: | EBI/EMI, I²C, McASP, SPI |
| Częstotliwość zegara: | 250MHz |
| pamięć nieulotna: | ROM (384kB) |
| RAM na chipie: | 288kB |
| napięcie - we/wy: | 3.30V |
| napięcie - rdzeń: | 1.20V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 90°C (TC) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 144-TQFP Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 144-HTQFP (20x20) |
| TMS320VC5416ZWS120 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR | 819 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320C5514AZCHA12 | DSP, 16-BIT SIZE, 16-EXT BIT, 12 | 1108 Więcej na zamówienie |
|
| MSC8156ETVT1000B | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 924 Więcej na zamówienie |
|
| ADSP-21369KBPZ-3A | IC DSP 32BIT 400MHZ 256-BGA | 985 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320VC5470GHK | MIXED SIGNAL PROCESSOR | 3469 Więcej na zamówienie |
|
| ADSP-21160NCBZ-100 | IC DSP CONTROLLER 32BIT 400BGA | 885 Więcej na zamówienie |
|
| ADSP-21060LKBZ-160 | 32-BIT FLOATING-POINT SHARC DSP | 1338 Więcej na zamówienie |
|
| TMSDM6467CCUT6TAN | MPU CIRCUIT, CMOS, PBGA529 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| TAS3208PZP | CONSUMER CIRCUIT, PQFP100 | 1353 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320C6455BZTZ | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 1059 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320VC5502ZZZ200 | IC FIXED POINT DSP 201-BGA | 1165 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320C6414TBCLZ1 | IC DSP FIXED POINT 532FC/CSP | 980 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320C6415TBZLZA6 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 6067 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 13718 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.24000 | $21.24 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.