Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TMS320DM642AZDKA6 |
| LIXINC Part # | TMS320DM642AZDKA6 |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › wbudowane - dsp (cyfrowe procesory sygnałowe) |
| Opis | DSP, 32-BIT SIZE, 64-EXT BIT, 75 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TMS320DM642AZDKA6 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TMS320DM642AZDKA6 |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | wbudowane - dsp (cyfrowe procesory sygnałowe) |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | TMS320DM64x, DaVinci™ |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| typ: | Fixed Point |
| interfejs: | Host Interface, I²C, McASP, McBSP, PCI |
| Częstotliwość zegara: | 600MHz |
| pamięć nieulotna: | External |
| RAM na chipie: | 160kB |
| napięcie - we/wy: | 3.30V |
| napięcie - rdzeń: | 1.40V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TC) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 548-FBGA, FCBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 548-FCBGA (23x23) |
| TMS320C6412GDKA500 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 818 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320DM648ZUT9 | IC DGTL MEDIA PROC 529-FCBGA | 964 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320C31PQL | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 32-BIT | 1268 Więcej na zamówienie |
|
| CS47L90-CWZR | IC LOW PRW AUDIO HUB | 854 Więcej na zamówienie |
|
| SM320C6701GJCA12EP | V62/03669-01XA -320C6701 FLOATIN | 1011 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320C6412AZNZ5 | IC FIXED-POINT DSP 548-FCBGA | 911 Więcej na zamówienie |
|
| ADBF609WCBCZ502 | BLACKFIN CORE PROCESSOR W/HD PV | 972 Więcej na zamówienie |
|
| CS496122-CQZ | IC DSP 32BIT 16CH SER IO 144LQFP | 2138 Więcej na zamówienie |
|
| TMS320LBC51PZ57 | DIGITAL SIGNAL PROCESSOR, 16-BIT | 909 Więcej na zamówienie |
|
| ADSP-BF537BBCZ-5B | IC DSP CTLR 16BIT 208CSBGA | 993 Więcej na zamówienie |
|
| ADSP-BF516BBCZ-4F4 | BLACKFIN DSP PROCESSOR | 1083 Więcej na zamówienie |
|
| TNETV2501INPGF | IC DGTL SIGNAL PROCESSOR 176LQFP | 1033 Więcej na zamówienie |
|
| ADSP-21478BSWZ-2A | SHARC DIGITAL SIGNAL PROCESSOR | 1053 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10863 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $87.86000 | $87.86 |
| 60 | $77.21419 | $4632.8514 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.