Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | HI5731BIPZ |
| LIXINC Part # | HI5731BIPZ |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Opis | DAC, PARALLEL, WORD INPUT |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | HI5731BIPZ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | HI5731BIPZ |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| liczba bitów: | 12 |
| liczba przetworników cyfrowo-analogowych: | 1 |
| czas ustalania: | 20ns (Typ) |
| Typ wyjścia: | Current - Unbuffered |
| wyjście różnicowe: | Yes |
| interfejs danych: | Parallel |
| typ odniesienia: | External, Internal |
| napięcie - zasilanie, analogowe: | 5V |
| napięcie - zasilanie, cyfrowe: | ±5V |
| inl/dnl (lsb): | 0.75, 0.5 |
| architektura: | R-2R, Segmented DAC |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| opakowanie / etui: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 28-PDIP |
| typ mocowania: | Through Hole |
| MCP4821T-E/MC | IC DAC 12BIT V-OUT 8DFN | 853 Więcej na zamówienie |
|
| AD7233AN | DAC,SERIAL INPUT LOADING | 1862 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2636IMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 985 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2637HMS-LZ8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16MSOP | 968 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5512EUA+ | IC DAC 8BIT V-OUT 8UMAX | 79822 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2640HTS8-LM10#TRMPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 1334 Więcej na zamówienie |
|
| DAC7802KUG4 | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, WORD INPU | 949 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5302EUA+T | IC DAC 12BIT V-OUT 8UMAX | 828 Więcej na zamówienie |
|
| AD9751ASTZRL | D/A CONVERTER, PARALLEL, WORD IN | 8442 Więcej na zamówienie |
|
| AD5675RBCPZ-RL | IC DAC 16BIT V-OUT 20LFCSP | 874 Więcej na zamówienie |
|
| MAX538ACSA+ | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 964 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2637HDE-LMX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 14DFN | 937 Więcej na zamówienie |
|
| MX7524JEPE+ | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN | 12139 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12809 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $33.43000 | $33.43 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.