Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AD5555CRUZ |
| LIXINC Part # | AD5555CRUZ |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Opis | IC DAC 14BIT A-OUT 16TSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AD5555CRUZ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AD5555CRUZ |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| liczba bitów: | 14 |
| liczba przetworników cyfrowo-analogowych: | 2 |
| czas ustalania: | 500ns (Typ) |
| Typ wyjścia: | Current - Unbuffered |
| wyjście różnicowe: | No |
| interfejs danych: | SPI |
| typ odniesienia: | External |
| napięcie - zasilanie, analogowe: | 5V |
| napięcie - zasilanie, cyfrowe: | 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±1 (Max), ±1 (Max) |
| architektura: | R-2R |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| opakowanie / etui: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-TSSOP |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| DAC8564IDPW | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 1508 Więcej na zamówienie |
|
| AD5412AREZ | IC DAC 12BIT V OR A-OUT 24TSSOP | 812 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2633CTS8-HZ10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 841 Więcej na zamówienie |
|
| AD7397ARUZ-REEL7 | IC DAC 10BIT V-OUT 24TSSOP | 847 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2635CMSE-HMI12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 839 Więcej na zamówienie |
|
| DAC8562FPZ | +5 VOLT, PARALLEL INPUT 12-BIT D | 1631 Więcej na zamówienie |
|
| AD5625RBCPZ-REEL7 | AD5625 - QUAD, 12-BIT NANODAC WI | 3601 Więcej na zamówienie |
|
| DAC8413FP | QUAD 12-BIT VOLTAGE OUTPUT DAC | 8580 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2634CUD-LMI8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 967 Więcej na zamówienie |
|
| AD5669RBCPZ-1-RL7 | AD5669 - D/A CONVERTER, SERIAL I | 5544 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2756BCG#TRPBF | IC DAC 18BIT A-OUT 28SSOP | 926 Więcej na zamówienie |
|
| AD5648ARUZ-2REEL7 | IC DAC 14BIT V-OUT 16TSSOP | 930 Więcej na zamówienie |
|
| AD5024BRUZ-REEL7 | IC DAC 12BIT V-OUT 16TSSOP | 2656 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11218 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $18.16000 | $18.16 |
| 96 | $15.99568 | $1535.58528 |
| 192 | $14.09346 | $2705.94432 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.