Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX549ACPA+ |
| LIXINC Part # | MAX549ACPA+ |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Opis | IC DAC 8BIT V-OUT 8DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX549ACPA+ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX549ACPA+ |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| liczba bitów: | 8 |
| liczba przetworników cyfrowo-analogowych: | 2 |
| czas ustalania: | 4µs (Typ) |
| Typ wyjścia: | Voltage - Unbuffered |
| wyjście różnicowe: | No |
| interfejs danych: | SPI |
| typ odniesienia: | External |
| napięcie - zasilanie, analogowe: | 2.5V ~ 5.5V |
| napięcie - zasilanie, cyfrowe: | 2.5V ~ 5.5V |
| inl/dnl (lsb): | -, ±0.9 (Max) |
| architektura: | R-2R |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| opakowanie / etui: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-PDIP |
| typ mocowania: | Through Hole |
| AD5675ACPZ-REEL7 | AD5675 - 16-BIT OCTAL I2C NANODA | 2510 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2656BCUFD-L16#TRPBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 831 Więcej na zamówienie |
|
| AD5761RBCPZ-RL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16LFCSP | 886 Więcej na zamówienie |
|
| HI20201JCB-T | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1678 Więcej na zamówienie |
|
| MCP4706A0T-E/MAY | IC DAC 8BIT V-OUT 6DFN | 973 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2634IUD-LZ8#PBF | IC DAC 8BIT V-OUT 16QFN | 856 Więcej na zamówienie |
|
| MAX521AEWG+ | IC DAC 8BIT V-OUT 24SOIC | 999 Więcej na zamówienie |
|
| AD5311BRMZ-REEL7 | AD5311 - 2.5V TO 5.5V, 120UA, 2- | 9797 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5251BCAP+ | IC DAC 10BIT V-OUT 20SSOP | 18220073 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5815AAUD+ | 12-BIT, FOUR CHANNEL, VOLTAGE DA | 14496 Więcej na zamówienie |
|
| TLC7628CDW | IC DAC 8BIT A-OUT 20SOIC | 932 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2632HTS8-LX12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT TSOT23-8 | 863 Więcej na zamówienie |
|
| TLC7628CN | TLC7628 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 1858 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 164248 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.63000 | $6.63 |
| 10 | $5.98656 | $59.8656 |
| 50 | $5.70854 | $285.427 |
| 100 | $4.95663 | $495.663 |
| 250 | $4.77360 | $1193.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.