Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TLV5610IPW |
| LIXINC Part # | TLV5610IPW |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Opis | IC DAC 12BIT V-OUT 20TSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TLV5610IPW Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TLV5610IPW |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| liczba bitów: | 12 |
| liczba przetworników cyfrowo-analogowych: | 8 |
| czas ustalania: | 7µs |
| Typ wyjścia: | Voltage - Buffered |
| wyjście różnicowe: | No |
| interfejs danych: | SPI |
| typ odniesienia: | External |
| napięcie - zasilanie, analogowe: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| napięcie - zasilanie, cyfrowe: | 2.7V ~ 3.3V, 5V |
| inl/dnl (lsb): | ±2, ±0.5 |
| architektura: | String DAC |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| opakowanie / etui: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 20-TSSOP |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| LTC2657BIUFD-L16#PBF | IC DAC 16BIT V-OUT 20QFN | 1034 Więcej na zamówienie |
|
| DAC8760IPWP | IC DAC 16BIT V OR A-OUT 24HTSSOP | 951 Więcej na zamówienie |
|
| DAC8550IDGKT | IC DAC 16BIT V-OUT 8VSSOP | 1717 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1446LIS8#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 898 Więcej na zamówienie |
|
| AD5668BRUZ-3REEL7 | IC DAC 16BIT V-OUT 16TSSOP | 907 Więcej na zamówienie |
|
| DAC121C081CISDX/NOPB | IC DAC 12BIT V-OUT 6WSON | 890 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2632HTS8-HI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT TSOT23-8 | 953 Więcej na zamówienie |
|
| DAC703KU | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 1659 Więcej na zamówienie |
|
| TLC7528CFNR | TLC7528 8-BIT, 0.1 US DUAL MDAC, | 10998 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2637HMS-HMX12#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 16MSOP | 877 Więcej na zamówienie |
|
| TLC7226IN | IC DAC 8BIT V-OUT 20DIP | 3134 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2751IUHF-14#TRPBF | IC DAC 14BIT A-OUT 38QFN | 847 Więcej na zamówienie |
|
| PM7528HSRZ | 8-BIT BUFFERED MULTIPLYING DAC | 6846 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11415 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $21.86000 | $21.86 |
| 10 | $20.16166 | $201.6166 |
| 70 | $19.25510 | $1347.857 |
| 140 | $17.21630 | $2410.282 |
| 560 | $15.63057 | $8753.1192 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.