Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AD5339BRMZ-REEL7 |
| LIXINC Part # | AD5339BRMZ-REEL7 |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Opis | IC DAC 12BIT V-OUT 8MSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AD5339BRMZ-REEL7 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AD5339BRMZ-REEL7 |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | akwizycja danych - przetworniki cyfrowo-analogowe (dac) |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| liczba bitów: | 12 |
| liczba przetworników cyfrowo-analogowych: | 2 |
| czas ustalania: | 10µs |
| Typ wyjścia: | Voltage - Buffered |
| wyjście różnicowe: | No |
| interfejs danych: | I²C |
| typ odniesienia: | External |
| napięcie - zasilanie, analogowe: | 2.5V ~ 5.5V |
| napięcie - zasilanie, cyfrowe: | 2.5V ~ 5.5V |
| inl/dnl (lsb): | ±2, ±0.2 |
| architektura: | String DAC |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| opakowanie / etui: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-MSOP |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| AD7528JPZ-REEL | DAC, 1 FUNC, PARALLEL, 8 BITS IN | 994 Więcej na zamówienie |
|
| AD5322ARMZ-REEL7 | IC DAC 12BIT V-OUT 10MSOP | 1818 Więcej na zamówienie |
|
| AD7545AKRZ-REEL7 | IC DAC 12BIT A-OUT 20SOIC | 952 Więcej na zamówienie |
|
| MCP47FEB08-20E/ST | OCTAL CHANNEL, 8-BIT, EEPROM, I2 | 1120 Więcej na zamówienie |
|
| AD562AD/BIN | 12-BIT D/A CONVERTER | 982 Więcej na zamówienie |
|
| MX7225LCWG+ | MX7225 CMOS QUAD 8-BIT D/A CONVE | 1700 Więcej na zamówienie |
|
| DAC7541AJU | DAC, PARALLEL, WORD INPUT | 2092 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2637HDE-HMI10#TRPBF | IC DAC 10BIT V-OUT 14DFN | 980 Więcej na zamówienie |
|
| AD5314BRM-REEL | 500UA, QUAD 10-BIT DAC | 8418 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2630ISC6-LM8#TRPBF | IC DAC 8BIT V-OUT SC70-6 | 953 Więcej na zamówienie |
|
| TLV5618ACDR | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 841 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2633HTS8-HI12#TRPBF | IC DAC 12BIT V-OUT TSOT23-8 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1257IS8#PBF | IC DAC 12BIT V-OUT 8SOIC | 1987 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10854 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.82500 | $9.825 |
| 1000 | $9.82500 | $9825 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.