Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | DS1869S-010+T&R |
| LIXINC Part # | DS1869S-010+T&R |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › akwizycja danych - potencjometry cyfrowe |
| Opis | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | DS1869S-010+T&R Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | DS1869S-010+T&R |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | akwizycja danych - potencjometry cyfrowe |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | Dallastat™ |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| stożek: | Linear |
| konfiguracja: | Potentiometer |
| liczba obwodów: | 1 |
| liczba stuknięć: | 64 |
| rezystancja (omy): | 10k |
| interfejs: | Pushbutton, Serial |
| rodzaj pamięci: | Non-Volatile |
| napięcie zasilające: | ±2.7V ~ 8V |
| cechy: | - |
| tolerancja: | ±20% |
| współczynnik temperaturowy (typ): | 750ppm/°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| rezystancja - wycieraczka (omy) (typ): | 400 |
| AD5235BRU25-EP-RL7 | IC DGT POT 25KOHM 1024TP 16TSSOP | 954 Więcej na zamówienie |
|
| X9420WV14Z | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 14TSSOP | 914 Więcej na zamówienie |
|
| AD5160BRJZ50-R2 | IC DGT POT 50KOHM 256TAP SOT23-8 | 973 Więcej na zamówienie |
|
| ISL22326UFR16Z | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 16QFN | 972 Więcej na zamówienie |
|
| ISL23345UFVZ-TK | IC DGT POT 50KOHM 256TAP 20TSSOP | 897 Więcej na zamówienie |
|
| X9429YV14Z-2.7 | IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 14TSSOP | 870 Więcej na zamówienie |
|
| X9409WV24Z-2.7 | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24TSSOP | 892 Więcej na zamówienie |
|
| ISL22416UFU10Z | IC DGTL POT 50KOHM 128TAP 10MSOP | 988 Więcej na zamówienie |
|
| DS1802S | IC DGTL POT 45KOHM 65TAP 20SOIC | 960 Więcej na zamówienie |
|
| X9C303PIZ | IC DGTL POT 32KOHM 100TAP 8DIP | 911 Więcej na zamówienie |
|
| X9410YS24I-2.7 | IC DGTL POT 2.5KOHM 64TAP 24SOIC | 923 Więcej na zamówienie |
|
| DS1844E-010/T&R | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 20TSSOP | 995 Więcej na zamówienie |
|
| X9409WS24-2.7T1 | IC DGTL POT 10KOHM 64TAP 24SOIC | 839 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10963 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.