Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MCP4142-502E/P |
| LIXINC Part # | MCP4142-502E/P |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › akwizycja danych - potencjometry cyfrowe |
| Opis | IC DGTL POT 5KOHM 129TAP 8DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MCP4142-502E/P Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MCP4142-502E/P |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | akwizycja danych - potencjometry cyfrowe |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | WiperLock™ |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| stożek: | Linear |
| konfiguracja: | Rheostat |
| liczba obwodów: | 1 |
| liczba stuknięć: | 129 |
| rezystancja (omy): | 5k |
| interfejs: | SPI |
| rodzaj pamięci: | Non-Volatile |
| napięcie zasilające: | 1.8V ~ 5.5V |
| cechy: | - |
| tolerancja: | ±20% |
| współczynnik temperaturowy (typ): | 150ppm/°C |
| typ mocowania: | Through Hole |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-PDIP |
| opakowanie / etui: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| rezystancja - wycieraczka (omy) (typ): | 75 |
| MAX5461EXT+ | MAX5461 32-TAP FLEAPOT, 2-WIRE D | 9218 Więcej na zamówienie |
|
| AD5263BRUZ200-R7 | IC DGT POT 200KOHM 256TP 24TSSOP | 940 Więcej na zamówienie |
|
| AD8403AR1-REEL | SERIAL DIGI-POT 256 POSITIONS | 1746 Więcej na zamówienie |
|
| ISL23415WFUZ-T7A | IC DGTL POT 10KOHM 256TAP 10MSOP | 904 Więcej na zamówienie |
|
| CAT5411YI-25-T2 | IC DGT POT 2.5KOHM 64TAP 24TSSOP | 982 Więcej na zamówienie |
|
| MCP4651T-502E/ST | IC DGTL POT 5KOHM 257TAP 14TSSOP | 909 Więcej na zamówienie |
|
| MCP4261-503E/ML | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 16QFN | 901 Więcej na zamówienie |
|
| AD5228BUJZ50-RL7 | IC DGT POT 50KOHM 32TAP TSOT23-8 | 4401 Więcej na zamówienie |
|
| MCP4151-503E/P | IC DGTL POT 50KOHM 257TAP 8DIP | 1350 Więcej na zamówienie |
|
| MCP4261-503E/ST | IC DGT POT 50KOHM 257TAP 14TSSOP | 923 Więcej na zamówienie |
|
| MCP4142T-104E/SN | IC DGTL POT 100KOHM 129TAP 8SOIC | 977 Więcej na zamówienie |
|
| MCP4232T-104E/MF | IC DGT POT 100KOHM 129TAP 10DFN | 934 Więcej na zamówienie |
|
| MCP4652T-103E/MF | IC DGTL POT 10KOHM 257TAP 10DFN | 1416 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11587 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.89000 | $0.89 |
| 25 | $0.73988 | $18.497 |
| 100 | $0.67372 | $67.372 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.