Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AS1522-T |
| LIXINC Part # | AS1522-T |
| Producent | ams |
| Kategoria | obwody scalone › akwizycja danych - przetworniki analogowo-cyfrowe (adc) |
| Opis | IC ADC 10BIT SAR 16TSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AS1522-T Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AS1522-T |
| Marka: | ams |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | akwizycja danych - przetworniki analogowo-cyfrowe (adc) |
| Producent: | ams |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Obsolete |
| liczba bitów: | 10 |
| częstotliwość próbkowania (na sekundę): | 400k |
| liczba wejść: | 2, 4 |
| typ wejścia: | Differential, Pseudo-Differential, Single Ended |
| interfejs danych: | SPI |
| konfiguracja: | S/H-ADC |
| stosunek - s/h:adc: | 1:1 |
| liczba przetworników a/d: | 1 |
| architektura: | SAR |
| typ odniesienia: | External, Internal |
| napięcie - zasilanie, analogowe: | 5V |
| napięcie - zasilanie, cyfrowe: | 5V |
| cechy: | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| opakowanie / etui: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-TSSOP |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| MAX170DMJA | SERIAL OUTPUT, 5.6AUS, 12-BIT AD | 860 Więcej na zamówienie |
|
| MAX162BENG | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 920 Więcej na zamówienie |
|
| HI5812JIP | IC ADC 12BIT SAR 24DIP | 976 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1294ACEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 977 Więcej na zamówienie |
|
| MAX159BEUA | IC ADC 10BIT SAR 8UMAX | 805 Więcej na zamówienie |
|
| KAD2710C-27Q68 | IC ADC 10BIT PIPELINED 68QFN | 957 Więcej na zamówienie |
|
| HI5767/6IBZ | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC | 851 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1202BEAP | IC ADC 12BIT SAR 20SSOP | 898 Więcej na zamówienie |
|
| AD9059BRS-REEL | IC ADC 8BIT FLASH 28SSOP | 838 Więcej na zamówienie |
|
| MAX176BCWE | IC ADC 12BIT SAR 16SOIC | 805 Więcej na zamówienie |
|
| MAX188DCPP | IC ADC 12BIT SAR 20DIP | 953 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1291BCEI | IC ADC 12BIT SAR 28QSOP | 932 Więcej na zamówienie |
|
| ADS8402IBPFBRG4 | IC ADC 16BIT SAR 48TQFP | 958 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10810 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.