Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TLV1508IDWRG4 |
| LIXINC Part # | TLV1508IDWRG4 |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › akwizycja danych - przetworniki analogowo-cyfrowe (adc) |
| Opis | IC ADC 10BIT SAR 20SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TLV1508IDWRG4 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TLV1508IDWRG4 |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | akwizycja danych - przetworniki analogowo-cyfrowe (adc) |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| liczba bitów: | 10 |
| częstotliwość próbkowania (na sekundę): | 200k |
| liczba wejść: | 4 |
| typ wejścia: | Single Ended |
| interfejs danych: | SPI |
| konfiguracja: | MUX-S/H-ADC |
| stosunek - s/h:adc: | 1:1 |
| liczba przetworników a/d: | 1 |
| architektura: | SAR |
| typ odniesienia: | External, Internal |
| napięcie - zasilanie, analogowe: | 2.7V ~ 5.5V |
| napięcie - zasilanie, cyfrowe: | 2.7V ~ 5.5V |
| cechy: | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| opakowanie / etui: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 20-SOIC |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| MAX1162AEUB+ | IC ADC 16BIT SAR 10UMAX | 951 Więcej na zamówienie |
|
| MAX155BCPI+ | IC ADC 8BIT SAR 28DIP | 936 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1242ACSA+T | IC ADC 10BIT SAR 8SOIC | 876 Więcej na zamówienie |
|
| ADC081S051CIMFX | IC ADC 8BIT SAR SOT23-6 | 964 Więcej na zamówienie |
|
| ADC1610S080HN/C1,5 | IC ADC 16BIT PIPELINED 40HVQFN | 947 Więcej na zamówienie |
|
| MAX149BEAP | IC ADC 10BIT SAR 20SSOP | 862 Więcej na zamówienie |
|
| HI5746KCBZ-T | IC ADC 10BIT PIPELINED 28SOIC | 977 Więcej na zamówienie |
|
| ADS8342IPFBTG4 | IC ADC 16BIT SAR 48TQFP | 941 Więcej na zamówienie |
|
| ADC12H038CIWM/NOPB | IC ADC 12BIT SAR 28SOIC | 911 Więcej na zamówienie |
|
| ADC1613S065HN-C18 | IC ADC 16BIT PIPELINED 32VFQFPN | 927 Więcej na zamówienie |
|
| ADC1610S125HN-C1 | IC ADC 16BIT PIPELINED 40VFQFPN | 816 Więcej na zamówienie |
|
| MAX122ACAG | IC ADC 12BIT SAR 24SSOP | 904 Więcej na zamówienie |
|
| MAX11163ETB+T | IC ADC 16BIT SRL/SPI 250K 10TDFN | 838 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10935 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.