Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 8N4Q001LG-0051CDI |
| LIXINC Part # | 8N4Q001LG-0051CDI |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › zegar/czas - programowalne timery i oscylatory |
| Opis | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 8N4Q001LG-0051CDI Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 8N4Q001LG-0051CDI |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | zegar/czas - programowalne timery i oscylatory |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | FemtoClock® NG |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| typ: | Clock Oscillator |
| liczyć: | - |
| częstotliwość: | 672.1562MHz, 696.4375MHz, 710.3125MHz, 710.3125MHz |
| napięcie zasilające: | 2.375V ~ 2.625V |
| obecnie zaopatrzenie: | 155 mA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| opakowanie / etui: | 10-CLCC |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-CLCC (7x5) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| 8N3QV01LG-1122CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 831 Więcej na zamówienie |
|
| 8N3Q001EG-1115CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 901 Więcej na zamówienie |
|
| 8N3SV75AC-0182CDI | IC OSC VCXO 644.5313MHZ 6CLCC | 986 Więcej na zamówienie |
|
| 8N4QV01EG-1129CDI | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 811 Więcej na zamówienie |
|
| 8N4SV76KC-0031CDI8 | IC OSC VCXO 80MHZ 6-CLCC | 952 Więcej na zamówienie |
|
| 8N4DV85AC-0119CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 933 Więcej na zamówienie |
|
| 8N3Q001FG-0033CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 804 Więcej na zamówienie |
|
| 8N4DV85EC-0098CDI8 | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 910 Więcej na zamówienie |
|
| 8N3QV01EG-0132CDI8 | IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC | 805 Więcej na zamówienie |
|
| 8N3DV85EC-0005CDI | IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC | 982 Więcej na zamówienie |
|
| 8N4SV75BC-0098CDI8 | IC OSC VCXO 130MHZ 6-CLCC | 896 Więcej na zamówienie |
|
| 8N3Q001KG-0102CDI | IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC | 971 Więcej na zamówienie |
|
| 8N3SV75LC-0087CDI8 | IC OSC VCXO 161.1328MHZ 6-CLCC | 909 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10989 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.