Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | DSC400-0133Q0128KI1T |
| LIXINC Part # | DSC400-0133Q0128KI1T |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Opis | MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-85C |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | DSC400-0133Q0128KI1T Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | DSC400-0133Q0128KI1T |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | DSC400 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ: | Clock Generator |
| pll: | Yes |
| wejście: | Clock |
| wyjście: | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| liczba obwodów: | 2 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 2:4 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | No/Yes |
| częstotliwość - maks: | 176.875MHz |
| dzielnik/mnożnik: | Yes/No |
| napięcie zasilające: | 2.25V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 20-VFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 20-QFN (5x3.2) |
| PI6C49004AAEX | CLOCK GENERATOR TSSOP-56 | 954 Więcej na zamówienie |
|
| 5P35023B-601NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 979 Więcej na zamówienie |
|
| 8A34043BNBG8 | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 890 Więcej na zamówienie |
|
| 5L35021-001NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 997 Więcej na zamówienie |
|
| 8A34043E-001NBG | IC DPLL/DCO 4CH UNIV 48VFQFPN | 971 Więcej na zamówienie |
|
| MX852BB0030 | IC SYNTH MODULE 38LGA | 949 Więcej na zamówienie |
|
| 5P35023B-005NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 947 Więcej na zamówienie |
|
| 5P35023-121NLGI8 | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 944 Więcej na zamówienie |
|
| DSC400-1111Q0160KE2 | OSC MEMS LOW PWR LVCMOS | 862 Więcej na zamówienie |
|
| CY28419OXC | IC CLOCK SRC CK409B 56SSOP | 832 Więcej na zamówienie |
|
| 5P35021B-160NDGI8 | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 844 Więcej na zamówienie |
|
| 8A34011BAJG | IC PORT SYNCHRONIZER 144CABGA | 980 Więcej na zamówienie |
|
| 91718BMLF | IC CLOCK MANANGEMENT | 814 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10861 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.