Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SI5335D-B11016-GM |
| LIXINC Part # | SI5335D-B11016-GM |
| Producent | Silicon Labs |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Opis | 4-OUTPUT CLOCK GENERATOR |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SI5335D-B11016-GM Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SI5335D-B11016-GM |
| Marka: | Silicon Labs |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Producent: | Silicon Labs |
| seria: | MultiSynth™ |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| typ: | Clock Generator |
| pll: | Yes with Bypass |
| wejście: | CMOS, HSTL, SSTL, Clock, Crystal |
| wyjście: | CML, HCSL, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVPECL, SSTL |
| liczba obwodów: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 1:4 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | Yes/Yes |
| częstotliwość - maks: | 200MHz |
| dzielnik/mnożnik: | Yes/No |
| napięcie zasilające: | 1.71V ~ 1.98V, 2.25V ~ 2.75V, 2.97V ~ 3.63V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 24-QFN (4x4) |
| SI5351A-B05568-GT | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 822 Więcej na zamówienie |
|
| SI5345B-D10411-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 802 Więcej na zamówienie |
|
| SI5335B-B09919-GM | IC CLOCK GENERATOR QUAD 24QFN | 901 Więcej na zamówienie |
|
| SI5341B-B05471-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL | 836 Więcej na zamówienie |
|
| SI5351B-B09542-GM | IC CLOCK GENERATOR 20QFN | 847 Więcej na zamówienie |
|
| SI5332BC09719-GM3R | IC CLOCK GENERATOR QFN | 981 Więcej na zamówienie |
|
| SI5341B-B06167-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL | 923 Więcej na zamówienie |
|
| SI5351B-B08038-GM | I2C PROG, ANY FREQUENCY, ANY OUT | 895 Więcej na zamówienie |
|
| SI5341D-D10185-GM | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 833 Więcej na zamówienie |
|
| SI5344C-D06928-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 809 Więcej na zamówienie |
|
| SI5345B-D08724-GM | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 903 Więcej na zamówienie |
|
| SI5341B-D10442-GMR | IC CLOCK GENERATOR PLL 64QFN | 851 Więcej na zamówienie |
|
| SI5344A-D07830-GMR | IC CLOCK MULTIPLIER ATTENUATOR | 936 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10884 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.51493 | $4.51493 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.