Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | PL602082UMG-TR |
| LIXINC Part # | PL602082UMG-TR |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Opis | IC CLK SYNTHESIZER DUAL 44QFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | PL602082UMG-TR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | PL602082UMG-TR |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Discontinued at Digi-Key |
| typ: | - |
| pll: | Yes with Bypass |
| wejście: | LVCMOS, Crystal |
| wyjście: | HCSL |
| liczba obwodów: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 2:8 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | No/Yes |
| częstotliwość - maks: | 250MHz |
| dzielnik/mnożnik: | No/No |
| napięcie zasilające: | 2.375V ~ 3.465V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 44-VFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 44-QFN (7x7) |
| 83PN625DKILFT | IC CLK OSC LVPECL 10VFQFN | 825 Więcej na zamówienie |
|
| 844251BG-14LF | IC CLOCK GENERATOR ETH 8TSSOP | 810 Więcej na zamówienie |
|
| 9FGV1006A205LTGI8 | IC CLOCK GENERATOR LGA | 818 Więcej na zamówienie |
|
| ICS674R-01T | IC DIVIDER USER CONFIG 28-SSOP | 887 Więcej na zamówienie |
|
| ICS9170B-01CS08LFT | IC CLK SYNTHESIZER/MULT 8SOIC | 918 Więcej na zamówienie |
|
| ICS487G-25LF | IC QUAD PLL FOR DTV 16-TSSOP | 844 Więcej na zamówienie |
|
| SL38000ZCT | IC CLK 4PLL VCXO SSCG 28TSSOP | 926 Więcej na zamówienie |
|
| CY26121KZC-21 | IC SS CLOCK GENERATOR 16-TSSOP | 873 Więcej na zamówienie |
|
| ICS513MLF | IC PLL CLOCK GENERATOR 8-SOIC | 849 Więcej na zamówienie |
|
| 843004AG-02LFT | IC SYNTHESIZER LVPECL 24-TSSOP | 919 Więcej na zamówienie |
|
| 84330CM-01LF | IC FREQ SYNTHESIZER 28SOIC | 808 Więcej na zamówienie |
|
| 5P49V5923A507NLGI8 | IC CLOCK GEN 24VFQFPN PROGR | 864 Więcej na zamówienie |
|
| IDT23S08-3DC | IC CLK MULT PLL STD DRV 16-SOIC | 993 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10937 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.