Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LMX3305SLBX |
| LIXINC Part # | LMX3305SLBX |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Opis | IC PHASE LOCK LOOP TRPL 24LAMCSP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LMX3305SLBX Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LMX3305SLBX |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Phase Lock Loop (PLL) |
| pll: | Yes |
| wejście: | CMOS, TTL |
| wyjście: | CMOS, TTL |
| liczba obwodów: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 4:1 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | No/No |
| częstotliwość - maks: | 2.3GHz, 600MHz |
| dzielnik/mnożnik: | Yes/No |
| napięcie zasilające: | 2.7V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 24-TFQFN, CSP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 24-CSP (4.5x3.5) |
| ICS650R-21T | IC CLK SOURCE SYSTEM PER 20-SSOP | 915 Więcej na zamówienie |
|
| ISPPAC-CLK5520V-01TN100I | IC CLK GEN FANOUT BUFF 100TQFP | 910 Więcej na zamówienie |
|
| 9FGV1006Q550LTGI8 | IC CLOCK GENERATOR LGA | 965 Więcej na zamówienie |
|
| PI6C2405A-1LE | IC ZERO DELAY CLOCK BUFF 8TSSOP | 893 Więcej na zamówienie |
|
| IDT2309B-1HDCG8 | IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-SOIC | 835 Więcej na zamówienie |
|
| SL2305SI-1H | IC BUFFER 140MHZ 5CH 3.3V 8SOIC | 922 Więcej na zamówienie |
|
| MK1413SLF | IC AUDIO CLK SOURCE MPEG 8-SOIC | 887 Więcej na zamówienie |
|
| PCS3P25811AG08SR | IC CLOCK GEN 4-32MHZ 8-SOIC | 982 Więcej na zamówienie |
|
| IDT23S08E-1HDC8 | IC CLK MULT PLL HI DRV 16-SOIC | 829 Więcej na zamówienie |
|
| 843202AYILF | IC SYNTHESIZER 680MHZ 32-LQFP | 983 Więcej na zamówienie |
|
| 2305B-1PGGI8 | IC CLK BUFFER ZD 3.3V 8TSSOP | 822 Więcej na zamówienie |
|
| ICS650G-40A | IC CLOCK ETHERNET SWITCH 16TSSOP | 901 Więcej na zamówienie |
|
| MPC92439EIR2 | IC SYNTHESIZER LVPECL 28-PLCC | 935 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10881 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.