Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MC100LVEP34DT |
| LIXINC Part # | MC100LVEP34DT |
| Producent | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Opis | IC CLOCK GEN ECL 2/4/8 16TSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MC100LVEP34DT Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MC100LVEP34DT |
| Marka: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Producent: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| seria: | 100LVEP |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Clock Generator |
| pll: | No |
| wejście: | CML, LVDS, NECL, PECL |
| wyjście: | ECL |
| liczba obwodów: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 1:3 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | Yes/Yes |
| częstotliwość - maks: | 2.8GHz |
| dzielnik/mnożnik: | Yes/No |
| napięcie zasilające: | 2.375V ~ 3.8V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-TSSOP |
| CY7B994V-5AXIT | IC CLK BUFF 18OUT 100MHZ 100LQFP | 975 Więcej na zamówienie |
|
| 8427DY-02LF | IC SYNTHESIZER 500MHZ 32-LQFP | 866 Więcej na zamówienie |
|
| ICS409MT | IC PC PERIPHERAL CLOCK 8-SOIC | 974 Więcej na zamówienie |
|
| PL602-37QC-R | IC CLK BUFFER 800MHZ 16QFN | 858 Więcej na zamówienie |
|
| IDT2308-5HPGI8 | IC CLK MLTPLR ZDB 1:8 16TSSOP | 891 Więcej na zamówienie |
|
| SI5346A-A-GMR | IC CLK BUFFER PLL 44QFN | 905 Więcej na zamówienie |
|
| 650R-07ILF | IC NETWORKING CLK SOURCE 20-SSOP | 932 Więcej na zamówienie |
|
| LMX2353SLBX | IC FREQ SYNTH 2.5GHZ 16LAMCSP | 880 Więcej na zamówienie |
|
| DS1091LUB-025/V+T | IC CLK GEN 25MHZ AUTO 8UMAX | 835 Więcej na zamówienie |
|
| 9FGV1005C002LTGI | IC CLOCK GENERATOR LGA | 840 Więcej na zamówienie |
|
| SI5351C-A-GT | IC CLK GENERATOR 200MHZ 10MSOP | 851 Więcej na zamówienie |
|
| FS6128-07-XTP | IC PLL CLK GEN W/VXCO 8-SOIC | 833 Więcej na zamówienie |
|
| ICS348RPT | IC CLK SYNTHESIZER QUAD 20-QSOP | 829 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10863 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.