Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 1526GLF |
| LIXINC Part # | 1526GLF |
| Producent | Renesas Electronics America |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Opis | IC VIDEO CLK SYNTHESIZER 16TSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 1526GLF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 1526GLF |
| Marka: | Renesas Electronics America |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Producent: | Renesas Electronics America |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Clock/Frequency Synthesizer, Frequency Generator |
| pll: | Yes with Bypass |
| wejście: | LVTTL |
| wyjście: | LVCMOS |
| liczba obwodów: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 1:1 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | No/No |
| częstotliwość - maks: | 110MHz |
| dzielnik/mnożnik: | Yes/No |
| napięcie zasilające: | 3V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-TSSOP |
| 9FGV1004C209NBGI | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 972 Więcej na zamówienie |
|
| 9FGV1002C201NBGI | IC CLOCK GENERATOR 24QFN | 827 Więcej na zamówienie |
|
| 9DS800AGLF | IC CLK SPREAD INJECTION 48TSSOP | 927 Więcej na zamówienie |
|
| DSC400-1111Q0121KE2T | MEMS OSCILLATOR SMD | 930 Więcej na zamówienie |
|
| 8633AF-01LF | IC BUFFER ZD 2-3 LVPECL 28-SSOP | 819 Więcej na zamówienie |
|
| IDT23S08-1HPGI8 | IC CLK MULT PLL HI DRV 16-TSSOP | 998 Więcej na zamówienie |
|
| IDT2309-1HDC8 | IC CLK BUFFER ZD HI DRV 16-SOIC | 899 Więcej na zamówienie |
|
| 8402010AKILFT | IC CLK GEN 25MHZ 32VFQFN | 991 Więcej na zamówienie |
|
| 84330CV-01 | IC SYNTHESIZER 700MHZ 28-PLCC | 832 Więcej na zamówienie |
|
| PL685-P8-048OC-R | IC CLK BUFFER LVPECL 16TSSOP | 802 Więcej na zamówienie |
|
| ISPPAC-CLK5312S-01T48I | IC BUFFER FANOUT ISP UNIV 48TQFP | 877 Więcej na zamówienie |
|
| 844252AG-04LFT | IC CLOCK GENERATOR ETH 16-TSSOP | 988 Więcej na zamówienie |
|
| ICS601G-01IT | IC CLOCK MULTIPLIER 16-TSSOP | 934 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10958 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.