Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ASM3P2872AF-06OR |
| LIXINC Part # | ASM3P2872AF-06OR |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Opis | CLOCK GENERATOR |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ASM3P2872AF-06OR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ASM3P2872AF-06OR |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Frequency Modulator, Spread Spectrum Clock Generator |
| pll: | Yes |
| wejście: | Crystal |
| wyjście: | CMOS |
| liczba obwodów: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 1:1 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | No/No |
| częstotliwość - maks: | 30MHz |
| dzielnik/mnożnik: | Yes/No |
| napięcie zasilające: | 2.375V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 6-TSOP |
| SI5350A-B05242-GMR | IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 20QFN | 841 Więcej na zamówienie |
|
| SI5335B-B06102-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 977 Więcej na zamówienie |
|
| SI5335D-B08674-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 902 Więcej na zamówienie |
|
| SI5350A-B05598-GT | IC ANY FREQ ANY OUT XTAL 10MSOP | 844 Więcej na zamówienie |
|
| SI5332D-D-GM1 | IC CLK GEN INTEGER MODE 32QFN | 833 Więcej na zamówienie |
|
| SI5335B-B07872-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 894 Więcej na zamówienie |
|
| CYFCT399ATSOC | CLOCKS | 3281 Więcej na zamówienie |
|
| PCS1P2192AG-08SR | VIDEO CLOCK GENERATOR | 20951 Więcej na zamówienie |
|
| W312-02H | PROGRAMMABLE OVERCLOCK SOLUTION | 19481 Więcej na zamówienie |
|
| 2308-1HPGG8 | IC CLK MLTPLR ZDB 1:8 16TSSOP | 872 Więcej na zamówienie |
|
| SI5335D-B06722-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 965 Więcej na zamówienie |
|
| P5P2308AF-1H16SR | PLL CLOCK DRIVER | 923 Więcej na zamówienie |
|
| CDC906PWR | IC 2:6PLL SYNTH/MULT/DIV 20TSSOP | 822 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 49160 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.20000 | $1.2 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.