Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ADF4106BCPZ |
| LIXINC Part # | ADF4106BCPZ |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Opis | IC PLL FREQ SYNTHESIZER 20LFCSP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ADF4106BCPZ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ADF4106BCPZ |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - generatory zegarowe, plls, syntezatory częstotliwości |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| typ: | Clock/Frequency Synthesizer (RF) |
| pll: | Yes |
| wejście: | CMOS, TTL |
| wyjście: | Clock |
| liczba obwodów: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 2:1 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | Yes/No |
| częstotliwość - maks: | 6GHz |
| dzielnik/mnożnik: | Yes/No |
| napięcie zasilające: | 2.7V ~ 3.3V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 20-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 20-LFCSP-WQ (4x4) |
| CY7B994V-2BBXIT | PLL BASED CLOCK DRIVER, 7B SERIE | 1841 Więcej na zamówienie |
|
| CY7B9950AXI | PLL BASED CLOCK DRIVER, 7B SERIE | 843 Więcej na zamówienie |
|
| LMX2531LQE1515E/NOPB | IC PLL FREQ SYNTH W/VCO 36WQFN | 928 Więcej na zamówienie |
|
| CY22800KFXC | CLOCK GENERATOR, 200MHZ PDSO8 | 1118 Więcej na zamówienie |
|
| SI5335D-B05620-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 893 Więcej na zamówienie |
|
| CY2308SXI-2T | PLL BASED CLOCK DRIVER, 2308 SER | 3481 Więcej na zamówienie |
|
| CY28330OC | PROCESSOR SPECIFIC CLOCK GENERAT | 923 Więcej na zamówienie |
|
| SI5347A-B-GMR | IC CLK BUFFER PLL 64QFN | 918 Więcej na zamówienie |
|
| CY22381SXI-146T | IC CLOCK GENERATOR | 3306 Więcej na zamówienie |
|
| SI5335B-B08106-GMR | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 900 Więcej na zamówienie |
|
| SI5332B-D-GM1 | IC CLK GEN INTEGER/FRACT 32QFN | 906 Więcej na zamówienie |
|
| SI5335D-B02397-GM | IC 4OUT ANY FREQ <200MHZ 24QFN | 997 Więcej na zamówienie |
|
| CY25100SXC-048T | CLOCKS | 1021 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11313 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.18000 | $6.18 |
| 10 | $5.54836 | $55.4836 |
| 490 | $4.31309 | $2113.4141 |
| 980 | $3.87013 | $3792.7274 |
| 1470 | $3.26396 | $4798.0212 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.