Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SI5330M-A00231-GM |
| LIXINC Part # | SI5330M-A00231-GM |
| Producent | Silicon Labs |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - bufory zegara, sterowniki |
| Opis | IC CLK BUFFER 1:4 250MHZ 24QFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SI5330M-A00231-GM Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SI5330M-A00231-GM |
| Marka: | Silicon Labs |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - bufory zegara, sterowniki |
| Producent: | Silicon Labs |
| seria: | - |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Fanout Buffer (Distribution), Translator |
| liczba obwodów: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 1:4 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | No/Yes |
| wejście: | CMOS, HSTL, LVTTL, SSTL |
| wyjście: | HCSL |
| częstotliwość - maks: | 250 MHz |
| napięcie zasilające: | 1.71V ~ 3.63V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 24-VFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 24-QFN (4x4) |
| 49FCT3805BSOG8 | IC CLOCK BUFFER 1:5 20SOIC | 887 Więcej na zamówienie |
|
| IDT74FCT810CTQG8 | IC CLK BUFFER 1:5 100MHZ 20QSOP | 862 Więcej na zamówienie |
|
| PI49FCT3807HE | IC CLK BUFFER 1:10 50MHZ 20SSOP | 961 Więcej na zamówienie |
|
| ICS551MT | IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 8SOIC | 830 Więcej na zamówienie |
|
| 8532AKI-31LFT | IC FANOUT BUFF LVPECL 16VFQFN | 841 Więcej na zamówienie |
|
| ICS2304NZG-1T | IC CLK BUFFER 1:4 140MHZ 8TSSOP | 994 Więcej na zamówienie |
|
| PL130-09QI | IC CLK BUFFER 1:1 1MHZ 33QFN | 827 Więcej na zamówienie |
|
| 95V157AG | IC CLK BUF 1:10 233MHZ 48TSSOP | 988 Więcej na zamówienie |
|
| MPC9448ACR2 | IC CLK BUFFER 1:12 350MHZ 32TQFP | 932 Więcej na zamówienie |
|
| PL130-58SC | IC CLK BUFFER 1:1 266MHZ 8SOIC | 999 Więcej na zamówienie |
|
| 5T93GL16NLGI | IC CLK BUF 2:16 650MHZ 52VFQFPN | 951 Więcej na zamówienie |
|
| SY89832UMI-TR | IC CLK BUFFER 1:4 2.5GHZ 16MLF | 837 Więcej na zamówienie |
|
| IDT49FCT3805DQI | IC CLK BUFFER 1:5 166MHZ 20QSOP | 879 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10886 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.