Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | NB7VQ14MMNHTBG |
| LIXINC Part # | NB7VQ14MMNHTBG |
| Producent | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › clock/timing - bufory zegara, sterowniki |
| Opis | IC CLK BUFFER 1:4 8.5GHZ 16QFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | NB7VQ14MMNHTBG Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | NB7VQ14MMNHTBG |
| Marka: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | clock/timing - bufory zegara, sterowniki |
| Producent: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| seria: | GigaComm™ |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| liczba obwodów: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 1:4 |
| różnicowy - wejście: wyjście: | Yes/Yes |
| wejście: | CML, LVDS, LVPECL |
| wyjście: | CML |
| częstotliwość - maks: | 8.5 GHz |
| napięcie zasilające: | 1.71V ~ 3.6V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-QFN (3x3) |
| CDCLVP111RHBR | IC CLK BUFFER 1:10 3.5GHZ 32QFN | 6286 Więcej na zamówienie |
|
| LMK00804BPWR | LOW SKEW MULTIPLEXED FANOUT BUFF | 4258 Więcej na zamówienie |
|
| ZL40293LDF1 | DB2000Q BUFFER WITH ULTRA LOW JI | 2762 Więcej na zamówienie |
|
| CY7B9945V-2AC | PLL BASED CLOCK DRIVER | 2171 Więcej na zamówienie |
|
| 8SLVS1118NLGI | FANOUT BUFFER | 1252500 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6957IMS-3#PBF | IC CLK BUFFER DVR 1:2 12MSOP | 860 Więcej na zamówienie |
|
| HMC720LP3E | IC CLOCK BUFFER 1:2 16SMT | 1002 Więcej na zamówienie |
|
| SY100EP111UTG-TX | IC CLK BUFFER 2:10 3GHZ 32TQFP | 945 Więcej na zamówienie |
|
| PI6C10804WEX | IC CLK BUFFER 1:4 180MHZ 8SOIC | 15095 Więcej na zamówienie |
|
| PI49FCT32803QE | IC CLK BUFFER 1:7 133MHZ 16QSOP | 177203 Więcej na zamówienie |
|
| MC100EP210SMNR4G | LOW SKEW CLOCK DRIVER, 100E SERI | 17137 Więcej na zamówienie |
|
| 542MLFT | IC CLK BUFFER 1:2 156MHZ 8SOIC | 4073 Więcej na zamówienie |
|
| 85314BMI-01LFT | IC CLK BUFFER 2:5 700MHZ 20SOIC | 853 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10879 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $10.35000 | $10.35 |
| 100 | $7.83200 | $783.2 |
| 300 | $7.48000 | $2244 |
| 500 | $6.82000 | $3410 |
| 1000 | $5.94000 | $5940 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.